Wpis z mikrobloga

@kuzyn1910: cały czas chciałbym uzyskać dane o sprzedaży karnetów w Ekstraklasie. Bo myślę, że jest szansa na podium w Polsce i to jest coś czym należy się chwalić cały czas wszędzie
  • Odpowiedz
@cycu1908: Fundowanych nie ma na razie za wiele z tego co kojarzę, nie sądzę by więcej niż 200-300. Na forum Widzewa jest robione zestawienie na podstawie zajętych miejsc z systemu biletowego, te zestawienie w ogóle nie uwzględnia fundowanych a w nim też ponad 5500 już jest karnetów
  • Odpowiedz
@czlapka: Nic, jak dla mnie może być i po 500 zł. Dziwi mnie po prostu skąd ta cena, na tak niskim poziomie rozgrywkowym. Jeżeli w I lidze ceny są niższe niż w III lidze, to chyba ktoś jest dymany.
Benzyna jakby była po 10 zł za litr to też by chętnych nie brakowało, ale zgodzimy się, że to byłaby raczej wygórowana cena
  • Odpowiedz
@jeerrry dla niektórych karnety są nawet za tanie. Po pierwsze to nowy stadion gdzie koszty organizacji meczu będą większe niż na większosci 1 ligowych, po drugie jest to wkład w odbudowę Widzewa, po trzecie Widzew jest klubem 3 ligowym tylko przejściowo. Jak widać kibicowsko to cały czas czołówka Ekstraklasy
  • Odpowiedz
@czlapka: Nie chce mi się sprawdzać całej ligi, ale najdroższe karnety ma chyba Górnik Zabrze (165 zł), potem Zagłebie (135 zl), Miedź, Chrobry i PBB (ok. 100 zł). Reszta ma poniżej 100 o ile się nie mylę. Oprócz Zagłębia to są same stosunkowo nowe stadiony, więc nie wiem jak to wpływa na cenę.
Nie oceniam czy jest przejściowo czy nie, ale do ekstraklasy jeszcze daleko.
Traktujcie to jak chcecie, jak dla
  • Odpowiedz