Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie! #rozowypasek lvl 23, który nigdy w życiu nie był nawet na jednej randce here. Nie jestem żadną modelką, ale generalnie uważam się za dość ładną i zadbaną, głupia też nie jestem, ale moim największym problemem jest nieśmiałość.. Nie potrafię rozmawiać z płcią przeciwną, a jak ktoś mi się podoba, to już w ogóle kaplica. Macie jakieś protipy jak to zwalczać? Jeżeli tak dalej pójdzie, to chyba już teraz zacznę kompletować wyprawkę dla gromadki kotów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #przegryw #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 45
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania spróbuj najpierw z kimś popisać :) zawsze to łatwiejsze. #mirekszukazony na przykład - co Ci szkodzi spróbować wziąć udział w akcji. Może znajdziesz kogoś o podobnym podejściu jak Ty. Unikalbym alko, może się to skończyć zgoła inaczej niż byś chciała
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skup się na tym, żeby być miłą. Tak po prostu. Boisz się mówić? To słuchaj - ludzie uwielbiają mówić o sobie. Może też pokręć się w jakimś towarzystwie, gdzie ludzie też są nieśmiali (często: koło naukowe) czy bardzo życzliwy (jakiś wolontariat)?
  • Odpowiedz