Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy muszę to opisać, bo jeszcze któryś z was zmarnuje czas - a szkoda. Mowa o polkach.
Otóż 99% #rozowepaski >6/10, w wieku 20+, które nie mają faceta to typowe miny. Nie ma znaczenia czy poznacie takową na dyskursie filozoficznym w rzeźni #pdk, na wypoku, tinderze, czy w pracy. Jeśli nikt do tej pory wokół niej się nie zakręcił, to opcje są następujące:
1) jest typowym pasożytem bez perspektyw - leżenie, ogladanie seriali i marzenia o podróżach to maksimum jej możliwości. Jak rozpoznać w 3 minuty? Mieszka z rodzicami, nie pracuje, na pytanie 'co chcesz w życiu robić' odpowiada NIE WIEM, NIE MYŚLĘ O TYM.
2) imprezowiczka do porzygu - #!$%@? przez większość tygodnia, możesz zostać co najwyżej jej chwilowym bolcem do czasu aż sponiewiera się w trupa na następnym erasmus party.
3) tu smutny przypadek - laski doświadczone życiowo. Zniszczone psychicznie/gnębione przez ex, ojca, matkę etc. Nie dopuszcza do siebie nikogo, a nawet jeśli to samoocena szura po podłodze i mimo poświęconego czasu może jej z dnia na dzień #!$%@?ć. Ciężkie przypadki i zawsze mi ich szkoda, ale próbowałem zbyt wiele razy - nie polecam dopóki same nie wykażą inicjatywy (czyli raczej nigdy).
4) księżniczki szukające bogatego frajera/tatusia - jeśli jesteś programista15k, lub coś w ten deseń nie daj tego po sobie poznać na początku znajomości. Wielokrotnie podbijałem do lasek, które nie wykazywały zainteresowania i zmieniały zdanie gdy dowiedziały się od wspólnej koleżanki o mojej pracy i takich tam..

A polska to jedno wielkie bagno ( ͡º ͜ʖ͡º)


#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 30
ZepsutyHultaj: "nikt się nie zakręcił" buehehehe\
ależ wy ciągle się w okół nas kręcicie, nie wpadło ci to tego małego móżdżku, że się nie zakochały w żadnym z tych "kręcących się krętaczy"?
jak mnie to drażni, sami nie widzicie w sobie wad, wy jesteście sami, bo było mnóstwo usprawiedliwionych przyczyn
a kobieta jest sama bo składa się z samych wad - proste
interpretacja rzeczywistosci level wykop
ok, zrobię to samo :
Dałabym 27+. Bo 20+ to trochę słabe statystyki na takie oceny. Wiele dziewczyn w tym wieku jest sama bo zakończyła związki licealne po wyjechaniu na studia.