Wpis z mikrobloga

@worldmaster: Wszechświat nie został stworzony przez inne istoty (to znaczy tego nie wiem w sumie, najpewniej nigdy się nie dowiemy jak powstał). Natomiast wszechświat to jest rodzaj żywej istoty, i jeśli kogoś mielibyśmy nazywać bogiem, to właśnie jego :)
Natomiast wszechświat to jest rodzaj żywej istoty


@kubako: Też biorę pod uwagę że ekosystem w którym żyjemy to może być jakiś gil albo kropla jakiejś cieczy czy coś w ten deseń :) Może nawet cały żywy i świadomy organizm :)

Wybitny strateg z Ciebie. Szkoda, że po fakcie to każdy może powiedzieć co przewidział.

Ja np. przewidziałem, że napiszesz, że to przewidziałeś


@neib1: Dzieki :) Ale ja nic nikomu nie
@neib1: Dzieki :) Ale ja nic nikomu nie musze udowadniac i nie mówię że teoria która wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna jest w 100% trafna :)


@worldmaster: bk z ciebie, uważasz coś, nad czym mnóstwo naukowców (ludzi którzy nie mieliby z tobą o czym rozmawiać) poświęciło lata BADAŃ, za głupie i niemożliwie bo tak Ci się WYDAJE xD

Ale mnie nie interesuje koncepcja że coś powstaje z niczego, nie zgadzam
@dudel02: Dopóki nie zostanie udowodnione jego istnienie, dopóki będę przyjmował, że nie istnieje.
@mopo: W czym?
@neoster: No nie no, spotkania z rodziną są fajne, jeśli się je lubi. Tylko trzeba uważać, żeby przypadkiem nie złapać się na jakieś zabobony.