Wpis z mikrobloga

Co


@BarekMelka: Wiem wiem, ludzie wciąż są nie gotowi aby przyjąć do wiadomości że "wielki wybuch" sam z siebie się nie zainicjował. Zawsze za takimi wydarzeniami ktoś stoi. Może kosmiczny gimnazjalista a może jakiś wielki uczony to wyhodował w laboratorium.
Umsył ludzki woli wierzyć, że za tym stoi jakiś mityczny Bóg albo że Boga nie ma, jest jak jest i świat ot tak sobie powstał z nicości. Bo tak XD
worldmaster - > Co

@BarekMelka: Wiem wiem, ludzie wciąż są nie gotowi aby przyjąć ...

źródło: comment_rVQDPEKzW7gSRMHPL0DqfjU5lCOl7gBU.jpg

Pobierz
Zawsze za takimi wydarzeniami ktoś stoi.


@worldmaster: Miałem ten pseudogłęboki wywód olać, ale zobaczyłem to ostatnie i smutłem, że ktoś może coś takiego palnąć. Chciałbym się dowiedzieć na próbie ilu wszechświatów prowadziłeś badania, że doszedłeś do tak pięknego wielkiego kwantyfikatora? Czy mógłbyś opowiedzieć coś więcej o tych osobach, które do tej pory stały za „tego rodzaju wydarzeniami”?
Czy mógłbyś opowiedzieć coś więcej o tych osobach, które do tej pory stały za „tego rodzaju wydarzeniami”?


@neib1: Nie bo tak samo nie wiem kto za tym stoi jak naukowcy którzy wierzą w to, że cos powstało... z niczego :))
Ot, po prostu proces sam się wywołał ;D

a skąd się wzięła pierwsza cywilizacja, zewnętrzna warstwa w matrioszce światów?

@smyl: To jest własnie najciekawsze, od czego to wszystko się zaczęło?
@neib1: Pierwszy z brzegu, jakiś Hawking:
http://innemedium.pl/wiadomosc/co-istnialo-wielkim-wybuchem

Według słynnego fizyka Stephena Hawkinga przed Wielkim Wybuchem nie było niczego. Okazuje się, że Wszechświat mógł powstać z niczego, innymi słowy nic doprowadziło do jego powstania. Dla normalnego człowieka jest to już poziom abstrakcji, które jest nie do ogarnięcia, ale Hawking twierdzi, że może to udowodnić matematycznie.


Ale mnie nie interesuje koncepcja że coś powstaje z niczego, nie zgadzam się z takimi założeniami. Jestem
@neib1: Wiedziałem, że to będzie Twój główny argument dlatego specjalnie podlinkowałem z tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie myliłem się.
Takie śmiałe teorie wciąz są obśmiewane bo tak jak wczesniej pisałem, ludzki umysł sam nakłada sobie ograniczenia aby myslec tylko o zaspokajaniu własnych potrzeb.
No i najlepiej myslec ze jest jakis Bóg albo Boga nie ma - takie uproszczenia są najwygodniejsze i mozna przejsc do prozy
Nie myliłem się.

@worldmaster: Wybitny strateg z Ciebie. Szkoda, że po fakcie to każdy może powiedzieć co przewidział.
Ja np. przewidziałem, że napiszesz, że to przewidziałeś, bo nie miałeś innego argumentu na podanie tak żenująco głupiego źródła. Portal z bajeczkami jako źródło cytatu. Profeta, twórca śmiałych teorii wykraczających poza myślenie ludków, którzy tylko żyją i żrą, głęboki człowiek czujący więcej niż inni, człowiek renesansu.

No. To jak już jesteś taki zajebisty
neib1 - >Nie myliłem się. 
@worldmaster: Wybitny strateg z Ciebie. Szkoda, że po fak...

źródło: comment_BBEIHI4OPs3yeWBovIfEnI5cFdjwDdOA.jpg

Pobierz