Wpis z mikrobloga

@adoer123: no i później wstawiają opisy tego typu:

Chętnie poznam fajnego chłopaka myślącego poważnie o życiu. Ciężko jest znaleźć wśród mojego otoczenia kogoś wartego zainteresowania, więc postanowiłam spróbować tutaj... Nie jestem typem samotnika, i nie ukrywam że bardzo brakuje mi bliskiej osoby... Serdeczna prosba... faceti, ktorym zalezy tylko w zyciu na jednym, niech sobie daruja jakiekolwiek wiadomosci...

patrzysz niżej

Orientacja: jestem otwarta
dzieci: już mam xDDDDDD

Przecież nikt normalny nie będzie
bo to takie #!$%@? stulejarzy, w rożnych kręgach się obracam i praktycznie żadna "grupa" nie skreśla laski z dzieckiem bo to już jakaś hańba i do takiej to w ogóle nie podchodzić, tylko na wykopie stulejarze samce beta hur dur laska z dzieckiem to chyba sobie jedynie jakiegoś dziadka znajdzie albo cipeusza a oni to są tacy męscy i w ogóle.


@turok2016: no ale po co brać pannę z dzieckiem? Jedyna
@Bambro: Ale słucha, on się obraca w różnych kręgach, a przecież wiadomo, że jego kręgi to elita powiatu, jeśli nie województwa, i tam bety nie mają wstępu. No i w tych kręgach kobiety z dzieckiem to spoko partia - nie wybrzydzają i w ogóle. Marzenie każdego samca alfa po prostu.
@turok2016: To jest taki mechanizm obronny. Takiej z kolczykiem nie wezmą, z tatuażem nie wezmą, z dzieckiem nie wezmą, takiej co nie bierze w dupę nie wezmą, takiej co nosi niewłaściwą ozdobę na szyi też nie, bo pewnie #!$%@? xD w ogóle wszystkie panny są głupie, puszczalskie, nie mają zainteresowań i są takiego wykopka po prostu niegodne, dlatego dalej jest sam i wali konia do dziewczynek z chińskich bajek, a nie
@bh933901: kolejny #!$%@? samiec beta wykopu który nawet ze zrozumieniem nie umie czytać.
@Bambro: takie generalizowanie na poziomie wykopu, bez dzieciaka też jest cała masa #!$%@? i nigdzie nie napisałem, ze koniecznie z taka trzeba się wiązać albo jest jakaś lepsza, po prostu normalni ludzie maja normalne podejście do tego tematu a na wykopie kobieta z dzieckiem to jak trędowaty 2000 lat temu, z resztą co się dziwic po portalu
@turok2016: ale poziom wykopu doskonale odwzorowuje poziom społeczeństwa, to nie jest tak że "wypok zły" i tylko stuleje się tu rejestrują - po prostu taki jest właśnie odsetek stulei na świecie, tak samo jak i normalnych różowych. W realnym życiu też ciężko spotkać kogoś na poziomie. Ale co do tego fragmentu pana powyżej:

Takiej z kolczykiem nie wezmą, z tatuażem nie wezmą, z dzieckiem nie wezmą, takiej co nie bierze w
@Bambro: w żaden sposób wykop nie odwzorowuje społeczeństwa jest to specyficznie miejsce w którym jakiś czas temu narodził się kult przegrywu i od tego czasu jest więcej #!$%@? niż kiedyś.

Preferencje może mieć każdy i każdy je ma, tylko jak Cie nie interesuje taka z tatuażem czy z kolczykiem to po prostu ją zlewasz i szukasz takiej która Ci odpowiada a nie brandzlujesz się jaka ona jest #!$%@?, niema normalnych różowych
@turok2016: zgodzę się że nie ma potrzeby dzielenia się swoimi preferencjami, tak samo jak i są tagi które można czarnolistować a ciągle jest pod nimi jakiś ból dupy debili którzy przychodzą robić chlew

natomiast co do specyficzności tego miejsca - też tak myślałem, ale z ostatnich obserwacji wynika, że naprawdę większość ludzi to przegrańcy - tylko tutaj są w miarę anonimowi i mogą dać upust emocjom, w prawdziwym życiu ukrywają się
kolejny #!$%@? samiec beta wykopu który nawet ze zrozumieniem nie umie czytać.


@turok2016: Tak, wiadomo, że tylko wyjątkowy mężczyzna zaakceptuje kobietę z dzieckiem. A betom pozostaje tylko smutny los płodzenia własnych.