Wpis z mikrobloga

@robin_caraway: Jak w końcu dadzą nam zapdosy itd. i zrobiony na siłę instinct (dodany do gry później, na początku miały być dwa teamy) straci rację bytu to Niantic może rozwiązać żółtych i przerzucić wszystkich do czerwonych, gra stałaby się bardziej wyrównana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście to debilny pomysł i nigdy się nie stanie, ale hejt na Niantic osiągnąłby level over 9000 :D

Byłem dzisiaj w innej
wierze

(>)


@Dryblas: akurat u mnie w Inowrocławiu (miasto podobnej wielkości co Gniezno) jest przewaga czerwonych. Teraz po powrocie do gry musiałem ostro powalczyć, bo przejęli prawie całe miasto. A w niektórych popularniejszych punktach udało im się nawet pobudować 10lvl wieżyczki. Na szczęście dla mnie nie wrzucili tam dobrych poków.

I zastanawiam się czy to efekt jakiegoś paktu, o którym słyszałem plotki (niebiescy południe, czerwoni północ), czy tak tam
@Dryblas: xD jednym słowem #!$%@?

a swoją drogą to mam w mieście jedną osobę z Instinct. Dawno temu miałem go zgłosić, za multi (dwa nicki różniące się tylko cyfrą na końcu + trzecie konto). Wydawało mi się, że do tego używa fakegps. I właśnie zdarzyło mi się go ostatnio spotkać pod jednym gymem. Koleś ok. 50 lat :D Wrzucił poki z obu kont i poszedł łapać coś w parku. Stwierdziłem, że
@robin_caraway: haha :D ja mam na osiedlu babkę ok. 50 która jeździ codziennie samochodem z "mężem" i "synem", wrzuca trzy konta zawsze do gymów, poznałem ją osobiście na lurach, była wiele razy, spoko babka, ale łapała wszystko na dwa konta (wtedy jeszcze tylko dwa), a to pozostawia jednak spory niesmak, tym bardziej w teamie, który ma ogromną przewagę (mystic)

Może tacy ludzie nie ogarniają, że to jest niezgodne z ToS? Pewnie