Wpis z mikrobloga

Taki mały nerdgazm wczoraj przeżyłem.

Jako wielki fan gier retro sprzedałem ostatnio PS4 i postanowiłem kupić NESa mini. No a że kumpel złamał nogę i jest średnio mobilny, to postanowiliśmy pograć w Dr Mario i Super Contrę. Wpadli sąsiedzi i przynieśli swoje konsolki z dzieciństwa - europejską wersję NESa i SNESa. Niestety nie udało mi się ich nakłonić na sprzedaż, ale to i tak będą dobre święta XD

#nes #gry #gryretro


pawelek - Taki mały nerdgazm wczoraj przeżyłem.

Jako wielki fan gier retro sprzedałe...

źródło: comment_XXhOQXWZswnfgTftkUUIFAoowWiSrXf5.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PP96: owszem, wolałbym pierwszą Contrę zamiast tej co jest, pierwszego Mega Mana zamiast drugiego no j przede wszystkim brakuje Battle City/Tank... ale i tak jest zajebiście, czuć ducha dawnych czasów. Już nie mogę się doczekać aż wrócę do siebie i ruszę z Zeldą i Metroidem.
  • Odpowiedz
@pawelek: akurat super contra to jeden wielki dramat, nawet fani retro zgadzają się wspólnie, że pierwsza contra jest jako jedyna prawilna :3 bardzo irytują krótkie kable od pada? I jak z cheatami? Da się coś oszukać?;)
  • Odpowiedz
@odyn88: czytałem/oglądałem recenzje i od razu zaopatrzyłem się w dwie przedłużki xD a cheatów i innych opcji jeszcze nie miałem okazji sprawdzić z prozaicznego powodu - moja matka nie ma telewizora z hdmi, a ja u siebie będę dopiero po nowym roku
  • Odpowiedz
@pawelek: możesz podać linka do takiej przedluzki która będzie na bank działać ? Też sobie chciałbym sprawić tego nesa, nawet na polską kieszeń nie ma tragedii :3
  • Odpowiedz