Wpis z mikrobloga

Taki np. taki Wiesiek 3 podstawka tylko za 15€ na #steam - przydałoby się w końcu tę grę przejść, chociaż same dodatki już są tańsze na gogu.


@sirgorn: No trochę bez sensu, Wiedźmin 3 GOTY na GOG to 89zł + 30zł zwrotu w muve jak się płaci mastercard a na Steam 130zł :O
@sirgorn: nostalgia nostalgią, ale w takim wypadku kupiłbym Wieśka

Na szczęście już mam więc śmiało mogę kupić gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raffael: no własnie steam ogólnie ma te ceny z pupy i jeszcze przewalutowanie trzeba doliczyć itp.
no to GOTY z goga wygrało - chociaż o steam myślałem tylko dlatego, że mam 10€ w portfelu ;)

@k__d: pewnie ostatecznie wyjdzie, że na steam kupie gothica, a na gogu witchera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kozak_Lkr: w trójkę bez podstawki grałem, dlatego kusi mnie arcania i dodatek do
trójka to gothic jeżeli będziesz patrzył na nią przez palce i używał głównie wyobraźni. inaczej faktycznie można połamać klawisze na sporze czy g3 to gothic w ogóle.

a tak pozatym. faktycznie na steamie jest czasem a nawet częściej drożej niż np gogu. jednak jako że dużą grę(taką powyżej 15euro) kupuję raz na pół roku to wolę dodawać gry do biblioteki na steamie z dopłatą do 20% niż posiadać osobno konto na steam,