Wpis z mikrobloga

@Yssuna: no rzeczywiscie. nie ma innej opcji to mieszka sam. zaradnosc w #!$%@?. A pyta sie na portalu ze smiesznymi zdjeciami czy to fajne czy be. No facet stanowczy i wie czego chce. idealna partia.
  • Odpowiedz
@Koliber86: Tylko, że zauważ, że on się pyta jak to wygląda w oczach kobiet, a nie facetów ;) A poza tym nie wiem skąd bierzesz scenariusze typu "oddaj rodziców do domu starców" i "weź kredyt". Znam wiele facetów i wiele par, które bez brania kredytów mieszkają na swoim lub wynajmują.
  • Odpowiedz
@Yssuna: powiem ci jak ja mam. Mieszkalem 4 lat z dziewczyna i sie rozstalismy. Zeby sobie od nowa życie ulozyc wrocilem do rodziców. Pomagam im i w ogole. Nie sa juz najmlodsi. Moge sie w kazdej chwili wyniesc bo mnie stac na luzie ale nie widze takiej potrzeby. Spotykam sie od niedawna z taka jedna czesciej i jak cos z tego wyjdzie to za miesia, dwa sie do niej wprowadze.
  • Odpowiedz
@Koliber86: To, że masz rodziców starszych i chcesz im pomóc to jest całkowicie inna sprawa. Też mam starszych rodziców, mamę, która czasami się już zapomina, niby mam te 25 lat i też bym mogła sama zamieszkać ale po co. Nikt mi w domu nie zawadza bo nie mam rodzeństwa.

Sytuacja wygląda też inaczej jeśli się zastanowimy czy konkretny facet jest typem babiarza, czy też nie. Nie masz pewności i ja
  • Odpowiedz
@Yssuna: OK ;) Nie zrozum mnie źle, czasami się po prostu unoszę kiedy stawiam się w opzyji do czegoś.

W sumie to temat mieszkania samemu czy nie to jest sprawa bardzo indywidualna i w sumie jakieś ankiety itp sa w ogole niemiarodajne i nikt nie powinien jakiś wniosków nasuwać. OP natomiast, wyjae mi sie, że chciał się w jakiś sposób dowartościować, poczuć lepiej przez opinie ludków na wykopie. Zapewne wyczuł
  • Odpowiedz
@Koliber86: dzięki że już mnie oceniłeś po jednym pytaniu...

Nie nie chodzi mi o dowartościowanie się, podałem wyżej o co mi chodzi.
Większość znajomych mieszka ze współlokatorami i na mój pomysł zamieszkania samemu głośno krzyczą - po co, na co, zdziczejesz, staniesz się aspołeczny. Stąd te pytanie, bo mam wrażenie że takie mieszkanie samemu może być przez #rozowepaski traktowane w stylu "gość nie lubi ludzi".
  • Odpowiedz
@Koliber86: > OP natomiast, wyjae mi sie, że chciał się w jakiś sposób dowartościować, poczuć lepiej przez opinie ludków na wykopie.

@Koliber86: Możliwe, że masz rację ;) A może po prostu chciał też poznać różne opinie innych ludzi. Też czasem jak mam jakieś rozkminy życiowe to lubię poznać różne opinie innych i samej potem co nie co przemyśleć :P
  • Odpowiedz