Wpis z mikrobloga

@TesterModeracji: Nieee raczej mało kto odebrałby to jako "gość nie lubi ludzi". Może być to odebrane tak jak ja to napisałam, czyli zaradny, ale jeśli zaczniesz się tym chwalić na pierwszej randce i non stop o tym gadać to zostanie to odebrane jako "koleś mieszka sam i chce mnie zwyczajnie przeruchać" ;)
Zależy na jaką dziewczynę też trafisz bo miej na uwadze też to, że niektóre mogą polecieć na to,
  • Odpowiedz
@Koliber86: No akurat w tym zdaniu nie chodziło mi o opinie ludzi na wykopie :P Bo ludzie wiadomo są jacy są, niektórzy chcą dobrze ale większość nie do końca.
  • Odpowiedz
@TesterModeracji: Mega na plus. Nie chodzi o kasę, bo może być wynajmowane ale ważne że nie z mamą/tatą gotującym, piorącym itd. za niego. Jak mieszka sam to znaczy że ogarnia dom itd. Chociaż czasem są też rodzice wymagający od synów sprzątania gotowania itd. ale często jest tak że mamusia przyzwyczaja syna do tego że kobieta musi wszystko w domu robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzięki że już mnie oceniłeś po jednym pytaniu...


@TesterModeracji: Sorry, jakos myslalem ze piszesz z Anonimowych. W kazdym razie nie kieruj sie tego typu zasadami. Jak jestes Facet to nawet mieszkajac z rodzicami i w różowym sweterku będziesz miał powodzenie, a jak nie to nic ci nie pomoże chyba, że zaplacisz, nie koniecznie bezpośrednio.
  • Odpowiedz
@RaptownyRaptor: Wątpię, bo ktoś może mieszkać z rodzicami, ale również harować jak wół w pracy i to też jest zaradność. Zaradność i samodzielność to nie tylko mieszkanie samemu. To najlepiej żeby ktoś po 21 r.ż wziął kredyt na małe mieszkanko, ewentualnie wynajmował płacąc na nie prawie całą swoją wypłatę, nie mając co do garnka włożyć, ale przynajmniej nie będzie postrzegany przez Ciebie jako upośledzony...To nie te czasy, gdzie każdy może
  • Odpowiedz
@RaptownyRaptor: Oj zdziwiłbyś się czy byłoby go stać na wynajęcie pokoju. A poza tym ma wynajmować pokój gdzie nadal będzie mieszkał z kimś? To z rodzicami nie, ale z kimś obcym tak? Bez sensu.
  • Odpowiedz
czy autor wątku jest babiarzem i chce co noc mieć inną panienkę, czy też jest zwykłym, uczciwym facetem


@Yssuna: co jest niby nieuczciwego w byciu babiarzem posiadaniu co noc innej?
  • Odpowiedz