Wpis z mikrobloga

@toxarz: Dziekuje. Ciesze sie, ze sie podoba mireczkom w tagu, a nie tylko mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do kolorow to jak widzisz z moich wczesniejszych przerabialem juz wszystkie najpopularniejsze (czerwony, niebieski, zielony) i mi sie znudzily.
  • Odpowiedz
@dob3k: 70C przy graniu?:D lol, takie tempy to ja mam na lapku w SLI. Podniecasz sie wygladem - a to nie ma wygladac a grac. Fotki pod publike, a gimby sie ciesza ( ͡° ͜ʖ ͡°) bys pokazal marki a nie wiesniancko odpustowe swiecidełka #pdk
  • Odpowiedz
@dob3k: Szczerze? Jeszcze mi się nie zdławiła i nie dobiła do maksymalnej ilości VRAMu.
Gram tylko w Battlefield 3 i 4 i czasami 1 (najnowszy) i CS:GO.
W BF3 na Ultra z wygładzaniem i Full HD mam 120-140fps, BF4 Ultra z wygładzaniem 110-130fps i BF1 na ustawieniach Wysokich z wygładzaniem 70-90fps. Do BF1 musiałem dokupić kolejną kość 8GB RAM bo ta gram lubi sporo RAMu, mi zużywa ok. 8,5 do
  • Odpowiedz
@Ataxia: 70c gpu, cpu okolo 50-60c - Normalne, zdrowe temperatury pracy podczas grania. Moge je obnizyc ale wole cisze. Gra i wyglada.

bys pokazal marki a nie wiesniancko odpustowe swiecidełka

Pelna specyfikacja w ktorymśtam komentarzu powyzej. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Zwłaszcza że jest to model G1 Gaming i wyrwany w promocji w sklepie za 999zł a teraz kosztuje 1170zł ;)
6GB wersja byłą za 1400zł co jest sporo bo aż 400zł. Mi wystarcza w to co gram.
  • Odpowiedz
@dob3k: A i planuję dokupić właśnie SSD na system i w przyszłości lipiec/sierpień na gry 500GB ale teraz ceny poszły w górę, ostatnio Samsung EVO 850 500GB był za ok. 600zł a teraz 750 :/
No i LEDy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Jesli nie chcesz popelniac moich bledow to taka mala rada - wszystko co sie swieci staraj sie brac rgb - jak Ci sie znudzi kolor to sobie zmienisz. Ja na poczatku kupowalem w jednym kolorze ktory mi sie podobal... niestety jakikolwiek by nie byl to po jakims czasie sie nudzi i w-----a. Teraz nawet oswietlenie budy wzialem rgb na magnetycznym metrowym pasku na pilota :)
  • Odpowiedz
@dob3k: Niesamowity sprzęt, na coś takiego powinny być oddzielne filmy, gry. Bo szkoda puszczać g---o z obecnego rynku na czymś tak pięknym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz