Wpis z mikrobloga

#wykopoczta @Szpenio jesteś kozak!

Naczekałem się na swoją paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Była złość, bezsilność, łzy a na końcu zwątpienie aż tu dzisiaj dzwoni telefon:

dryń.. dryń.. #rozowypasek calling. Szybko odbieram bo #!$%@? w #pracbaza
Ja: Co tam? Mów szybko bo nie mam za dużo czasu
Różowy: Coś ci przysłali z tych twoich wypoków
Ja: Połóż mi na biurku i nie otwieraj (dobrze że powiedziałem bo zamin bym dojechał nie było by już pewnie żadnego michałka)

Kilka godzin później po powrocie do domu zniecierpliwiony dorwałem się do paczki jak pis do włądzy. A mym oczom ukazała się niezliczona ilość różnorodnych prezentów! Mireczek zrobił tak genialną i spersonalizowaną paczuchę że SZACUN! Przy kompletowaniu odniósł się do wszystkiego co zamiesiłem w opisie + słodycze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet mój pies o którym wspomniałem dostał swoją dolę (dziękuję w jej imieniu). Zaryzykuję i podrzucę jeszcze tagi #gotowanie #wykopjointclub #alkohol #psy bo w tych kategoriach były upominki. Zresztą sami zobaczcie.
List z miłym tonie napisany ręcznie aż się ciepło na serduchu zrobiło, nie zabrakło też kaligraficznych motywów nawiązujących do naszego mirko wplecionych gdzieś między wiersze, Picassem nie zostanie ale grunt że się starał.

Mirku napisz na pw miejscowość to na pewno się jakoś zgadamy, a ja jeszcze dzisiaj zabieram się za smażenie o którym wspomniałeś w liście ( ͡ ͜ʖ ͡)
longermenu - #wykopoczta @Szpenio jesteś kozak!

Naczekałem się na swoją paczkę ( ͡...

źródło: comment_ZCo0O3vWkkIDIdS7J30OW8g82bjITJg7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz