Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Kupiłem tydzień temu i pograłem z 5 minut bo mi statek gdzieś #!$%@?ło :D
Z nowym patchem dojdzie tryb pvp fpp i jakieś tam inne mniejsze czy większe usprawnienia.
Nie jest to gra obecnie do której siadasz codziennie jak przychodzisz po pracy, bo nie ma po prostu co robić.

Ja kupiłem bo chciałem sobie tak popykać, i niejako wesprzeć twórców. Bo przynajmniej cykl produkcyjny mają jasny i przejrzysty. Drugą grą
A gra w alfie na której się zawiodłem to na przykład DayZ i #!$%@? w dupę twórcom.


@ElCidX: W takim razie proponuję się przeprosić i wypróbować najnowszą wersję 0.61, która weszła w poniedziałek. Polecam :)

Cykl produkcyjny DayZ jest bardzo jasny i przejrzysty. Wystarczy tylko śledzić status reporty, które są co 2 tygodnie. Najwięcej krzywdy DayZ robią ludzie, którzy sobie dopowiadają, wymyślają lub źle interpretują informacje od devów. Jeden źle zrozumie,
@prc95: zabawne... Ale tak. Zombi powrocily dosc dawno, a teraz dzieki duzej poprawie w wydajnosci serwerow jest ich kilkukrotnie wiecej niz w 0.60 (wtedy bylo ok. 1k), spawnuja sie na praktycznie przy kazdym zurbanizowanym obszarze, a po wystrzale zlatują się z calego miasta... No i jeszcze doszly wilki, ktore sa bardzo duzym zagrozeniem dla slabo uzbrojonego gracza.

Ludzie psioczyli na DayZ... Ja to rozumiem, bo nie kazdy jest cierpliwy... Ale w