Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?ło. Widzę, że w h&m jakaś bluza wyglądająca jakby była z merchu jakiegoś metalowego zespołu. Z ciekawości czytam nazwę, bo zawyczaj wymyślają jakieś fejkowe nieistniejące zespoły a tutaj Bring Me The Horizon xD Parkway drive będzie nstępne? xD
Trochę #pokazmorde
#bmth #metalcore #rock i kiedyś nawet #metal
thisisthesix - Co tu się #!$%@?ło. Widzę, że w h&m jakaś bluza wyglądająca jakby była...

źródło: comment_v2Tc5XSpBzzjKM1lzMutP0RXLsnA0SPv.jpg

Pobierz
  • 34
@Sacron: Kiedyś często słyszałem że podobny jestem i nawet starałem wyglądać tak jak oli ale na szczęscie mi przeszło xD
@Aloha_from_Hawaii: Ogólnie przez te włosy cały czas słyszę, że jestem do kogoś z jakiegoś zespołu podobny, prawie za każdym razem do kogoś innego. Od różowych najczęściej slyszę, że wyglądam jak kelin quinn i nie wiem czy to brać jako obrazę czy komplement xD Ale poznałem przez to na koncercie już
@thisisthesix mi raz ziomek dal po koncercie jaggera bo myślał, ze jestem wokalista zespolu, ktory przed chwila skonczyl grac :D #!$%@? do mnie po angielsku a ja nawalony juz troche po polsku mu odpowiadam. Strasznie sie zdziwil, ze potrafie mowic po polsku :D a są może inne bluzy bmth?
@Iesuz: >ale #!$%@? trv, #!$%@?, metali

Miałki metalcore, sama prawda.

@koralowiecc:

pamiętam za dzieciaka jak widywałam metalowców. Postawni faceci rzucający się w oczy - długie baty, bojówki, glany i skóra. Starsze panie schodziły na bok chodnika. To były czasy gdy chodzili na "piwniczne" siłownie i nawet spuszczali od czasu do czasu wpie*dol skinheadom. A teraz...()


Znak czasów, takich zniewieściałych chłopców słuchających "coś-core" jest więcej. Black metal