Wpis z mikrobloga

Całe życie przegrałem na kompie, ale ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad konsolą - jednak zawsze to większa wygoda i do tego masa świetnych exclusivów. Jak myślicie, kupić jakąś nową konsolę, czy nazbierać na kompa za 4-5kafli? Jeśli konsola to jaka - #xboxone czy #ps4 ?

#pcmasterrace
  • 16
@Cahir22: @Dorogon: ! jak masz kupic zestaw PCmasterrace za 4-5 tysięcy to kupienie konsoli za 999zł albo 900 (MediaExpert) nie będzie dla Ciebie wydatkiem. Aha nawet jak będzie to za rok nie stracisz procentowo tyle na cenie konsoli co na cenie zestawu.

Kup, spróbuj i sam się przekonaj.
powiem Ci, ze ja gralem troche w CS:GO na laptopie i mega podobała mi się ta gra, ale laptop w koncu zaczął zawodzić i wyłącza się po 5 minutach gry. Kupiłem Battlefield 1 na PS4, zeby miec w cos zagrać i nie mam zamiaru wracać do PC, ze sterownikami, steamem, windowsem, firewallami i kupa takich. Za 1000zł to nawet dzisiaj dobrej karty graficznej nie kupisz a i tak najnowsze gry odpalisz na
@Dorogon: mam PS4 i nie jestem super zadowolony- gry turbo drogie, system wcale nie tak szybki ( multitasking nie działa tak jak na PC ), wobec wszelkich problemów jesteś bezsilny ( np dla mnie Trailery w sklepie są za głośne w stosunku do głośności całego systemu a nigdzie nie można zmienić głośności samej aplikacji - od pomocy technicznej dostałem maila, że zalecają ściszanie telewizora pilotem ;rotfl ). Dodatkowo płatne online a
@Dorogon ps4 jak chcesz exy, xbon jak chcesz grac w starocie i halo , do tego granie na pc jest teraz drozsze przez drmy typu steam. Na ps4 kupujesz last guardiana za 240 cebul, grasz sobie tydzien czy dwa, platynujesz i sprzedajesz za 200, kupujesz ff xv i jedziesz dalej. Czasem granie wychodzi prawie darmo
@rogalik88: np call of duty najnowsze z pakietem modern warfare 1 remastered. ok są to 2 gry, jednak na PC możesz ten secik chwycić za 1/3 tej ceny. I proszę się ze mną nie kłócić, że gry na PS wcale nie są drogie bo się zdenerwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Gry na PC są duużo tańsze, ponieważ dystrybucja tych gier tak
@LowcaZMroku: jeśli tak podchodzić do grania, to rzeczywiście, szczególnie, że rynek używek jest całkiem prężny. nawet w pierwszym lepszym głupim centrum handlowym znajdzie się wyspa, która skupi używkę w ciemno- oczywiście za trochę niższą kwotę.

Natomiast dla graczy casualowych, którzy czają się na wybrane tytuły, grają sporadycznie i chcieli by aby jak coś podpinasz pod TV to pełniło rolę centrum multimedialnego, to konsole dały ciała. poza tym nie wiem jak będzie
@Lumir a co ma bycie casualem do mojego wpisu :D konsole nie daly ciala o czym mowi rekordowa sprzedaz ps4. Dokladnie tak jest siadasz i grasz komfortowo z padzikiem w rece. Na Lapku gram w to czego na konsoli nie mam czyli strategie. Kompatybilnosc to fajny ficzer ale np dla mnie zbedny bo jestem na bierząco ze wszystkimi konsolkami. Wiedzmina kupie i na ps6 dziesiaty raz bo jestem fanboyem ( ͡°
@LowcaZMroku: bycie casualem odnoszę do swojej postawy, i dla mnie jako dla casuala kompatybilność wsteczna powinna być. Kumam, że zmieniła się architektura systemu i gry nie są już tak łatwe do zportowania z 3 na 4 ale np zabieg gdzie helldivers są na 3 i na 4, ale trzeba je osobno kupić jest słaby. I moja opinia, że dały ciała też jest subiektywna i odnosi się do mojej oceny- szczególnie, że