Wpis z mikrobloga

A wiecie ile potraw będzie u mnie na święta?
TOTALNE ZERO
Ewentualnie bigos.
Nawet okien nie umyłam.
Nie będzie u mnie nic i c--j.
Siedzę w Wawie.
Pierniczków niet, światełek niet, jakieś jemioły też nie.
Na kolację wigilijną będzie ten tamten bigos i w sumie tyle. Potem jutuby albo film i spać.
#swieta #oswiadczenie #niepopularnaopinia #rozowepaski #cotahannah
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MamaIKillTheMan: Prezenty dane, do rodziny ani jednej ani drugiej nie jadę bo niebieski ma pracę a rozmowy wcale nigdy nie były wesołe więc nie wiem za czym tęsknić, za spoconymi plecami (i nie tylko) od szykowania wszystkiego i nawet dziękuję nie usłyszeć czy też za kłótniami.
How about no.
@TaoHosts: Ech. Wesołych!
  • Odpowiedz
@CzlowiekArtur: A ty ile plusów chcesz zebrać za komentarz pod publiczkę?
Ludzie mnie tu znają na żywo, tylko przez PW albo tylko obserwują co wstawiam. Dzielę się tym co mam, a mam niewiele do zaoferowania bo jestem parszywym różowym ze stulejarskim bordo.
Deal with it.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Tak bardzo jesteś szczęśliwa z tego powodu że aż nie wiem czy chwalisz się czy zalisz. Przykrym jest fakt ze nawet żaden znajomy być może wiedząc że nie masz z kim spędzić świat nie zaprosił Ciebie do siebie. Wesołych świąt życzę i mam nadzieje ze jednak nie spędzisz świat w piwnicy.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Z tą jemiołą mi się skojarzyło. W tamtym roku jechaliśmy z kolegą z pracy busem przez jakieś wsie.. patrzymy przy drodze leży przewrócone duże drzewo na którym rosła jemioła w ilościach hurtowych.. Kolega miał siekierę za fotelem.. zatrzymaliśmy się, odrąbaliśmy siekierą parę gałęzi, łącznie z kilkanaście jemioł na nim było, zapakowaliśmy do busa, potem rozdawaliśmy komu się dało :D
  • Odpowiedz