Wpis z mikrobloga

Dawno nie było wpisu o #skrzypce, więc pora to nadrobić. Sprawa zaszła na tyle za daleko, że nauczycielka postanowiła mnie wrzucić na jeszcze głębszą wodę i przez kawałek listopada i grudnia szykowaliśmy się na koncert naszej szkoły, który będzie w ten czwartek.

Zagramy Avicii Wake me up i Coldplay sky full of stars. W tym drugim jest parę kombinacji ósemek które ogarniam "na granicy ogarnięcia", w tym pierwszym trudniejszy jest znany wszystkim motyw. Wyciekły taśmy z naszej próby z motywem i przy 80BPM wygląda to okej, bez cudów, ale okej. Widzę na nim dalej swój grzech niewykorzystywania całej długości smyczka, ale stopniowo stopniowo od niego odchodzę - zwłaszcza jak facetka #pdk ciągle mi o tym przypomina.
https://www.instagram.com/p/BORzt_ihUyg/?taken-by=avrland.it

Szczerze nie oczekiwałem że zagram cokolwiek przez pierwszy rok grania, progress nie jest na poziomie azjata, ale myślę że jest okej. Niedługo szarpnę wpis na swoim blogu o tej małej przygodzie i jeśli przewalę materiały z 3 miesięcy mojej nauki to skleję jakiś filmik z postępami.

Wołam @Kobieta-z-Kaloryfera @PsichiX

#skrzypce #naukagrynaskrzypcach #milionowamotywacja #feelsgoodman #czujedobrzeczlowiek

To będzie mój tag -> #tuxgranaskrzypcach
t.....4 - Dawno nie było wpisu o #skrzypce, więc pora to nadrobić. Sprawa zaszła na t...

źródło: comment_d2gf5DENkNSdSj3oEKnPLBfGZtWjuflb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@xandra Wiedz jedno - nie nauczysz się improwizacji, spontan grania na czymś jeśli się nie nauczysz podstaw grania, które siłą rzeczy bazują na odtwarzaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tux3284: Nie wiem, co to za kawałek jest, ale widać, że wypracowałeś już sobie sporo, dobra pozycja nadgarstka lewej ręki. Ja czasami mam złą, choć jestem przekonana, że jest dobra. Ja przygotowuję teraz to na najbliższe zajęcia. Nie mam pojęcia jak wyjdzie, ale pracuję nad tym. Smyczek skacze jak szatan.

Jak też nie sądziłam, że będę umieć aż tyle, a jednak. Ostatnio mam takie przemyślenia, że początkowa nauka gry na
  • Odpowiedz
@Kobieta-z-Kaloryfera: Sztywny kciuk lewej ręki powoli odchodzi, chociaż jest jeszcze problem z ostatnim palcem, który lubi uciekać w powietrze a nie trzymać się przy strunach. Ledwo do połowy szkoły tej książki żeśmy dotarli a tu tak z grubej rury koncert. Poznałem pewnie z 1/10 wszystkich "funkcji", to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Od nowego roku zmiana nauczyciela jako że obecnej co nieco się w lutym urodzi, jednak ta druga również jest
t.....4 - @Kobieta-z-Kaloryfera: Sztywny kciuk lewej ręki powoli odchodzi, chociaż je...

źródło: comment_cmUqnxP794ZknefT0Q92uztHmGeYGc4a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tux3284 Kojarzę tę książkę z okładki. Mam nadzieję, że dla Ciebie jest dobra. Ze skrzypcami jest jak z komputerem, rozwiążesz jeden problem, to pojawi się następny. Mi się udało już niemal na dobre wprowadzić do gry mały palec, ale okazało się, że nie jest za bardzo precyzyjny :P

Spostrzegawczy nauczyciel to złoto, powodzenia w Nowym Roku.
  • Odpowiedz