Wpis z mikrobloga

Kupiłem na allegro u allegrowicza "toughbook" (firma GC-SYSTEM z Warszawy) ipada air2.
Kurier przywiózł paczuszkę spoko, nie obita, nie rozdarta, podpisałem, pożegnałem pana. Dobieram się do artefakta, ale item był tak zmarznięty, że momentalnei się "spocił". Nauczony ciężkimi doświadczeniami z czasów fotografowania zimą, pozostawiłem aira do kompletnego odtajania w spokoju (ok 5h). Po odtajaniu włączam sprzęt i na ekranie czerwona poświata widoczna na ciemnych tłach/ekranach (nie, nie jest to refleks taki jak te niebieskie i zielone pasy na zdjęciu). Dzwonię. Mówię jak sprawa wygląda, a koleś do mnie, że trzeba było włączyć urządzenie przy kurierze, że on by tak zrobił, bo to ewidentnie uszkodzenie mechaniczne. No zajebiście. Gdybym włączył zmarznięty, spocony sprzęt to dopiero doprowadziłbym do uszkodzenia mechanicznego. Nie polecam tego allegrowicza. Zwłaszcza za takie głupie tłumaczenie i sugestie psucia sprzętu. #oswiadczenie #allegro #januszebiznesu #gorzkiezale #juzmilepiej
vvit0 - Kupiłem na allegro u allegrowicza "toughbook" (firma GC-SYSTEM z Warszawy) ip...

źródło: comment_cvPwFRGykTovVMsS8Da3OMTf7ViP5EIB.jpg

Pobierz
  • 3