Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dziewczyna i jestem emocjonalnym wrakiem. Nie radze sobie z zycie.
Nie radze sobie z emocjami. Nie potrafie nad nimi panowac. Reaguje strasznie nerwowo.

Przykladowo, moj chlopak mnie okłamał, zlamal obietnice. Nie jakas baardzo powazna ale rowniez nieblachą. Ja od razu reaguje placzem, rozrywa mnie do srodka, zaczynam go nienawidziec ( ze jak mogl to zrobic, znowu to zrobil) dostaje emocjonalnego szalu. Rozwala mnie to od sroda. I pytanie jak mam normalnie na takie przypadki regowac? Jak panowac nad emocjami? Jak reagowac racjonalnie, normalnie na rzeczy na ktore nie mam wplywu xD? Nie mam borderline, psychiczna tez nie jestem ( tak sadze). Jestem tylko strasznir wrażliwa osoba, empatyczna. Ale jak np. w wyzej opisanej sprawie, zachowuje sie jak wariatka. Pytam serio jak mam z tym walczyc? Jak nie reagowac placzem na to jak ktos mi dosrywa? Jest jakas ksiazka?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
@wood: Z czym pomoc? Wlasne problemy warto rozwiazywac we wlasnym zakresie, a jesli ktos nie potrafi przyjac badz zignorowac nieuzasadnionej krytyki, to widze tylko #!$%@? a nie problem. Przepraszam
@AnonimoweMirkoWyznania: może to marne pocieszenie, ale pomyśl sobie, że są tacy, którzy mają gorzej
bo przechodzą coś podobnego, ale są kompletnie sami
niby otaczają ich jacyś ludzie, ale tak naprawdę nie mogą nikogo poprosić o pomoc
dla tych inni oni zawsze byli, na każde zawołanie, aż do przesady, bo doszło do sytuacji, że liczyły się potrzeby tych innych
i kiedy wreszcie zaczęli się domagać o uwagę dla siebie zostali oskarżeni o