Wpis z mikrobloga

@lesiuuu: czyli totalitarne mogą być tylko doktryny gospodarcze, a nacjonalizm nie jest doktryną gospodarczą (na pewno nie!), więc nie może być totalitarny. Dobrze zrozumiałem tok myślenia?
  • Odpowiedz
@Kupojadek: Człowieku to co Ty mówisz mi się w głowie nie mieści. Komunizm dotyczy gospodarki, a Ty go porównujesz do totalitaryzmu, co jest polityką obyczajową. Gdy Ci punktuje w może niezbyt na Twoją percepcję dosadny sposób, Ty nieudolnie parafrazujesz moją wypowiedź i jeszcze mi zarzucasz brak logiki? Człowieku opanuj podstawowe pojęcia zanim się zaczniesz wypowiadać, a jeżeli uważasz że je rozumiesz to nie wiem, może powinieneś przejść jakiś podstawowy test
  • Odpowiedz
@lesiuuu: Już sam nie wiem, czy wg. Ciebie komunizm dotyczy gospodarki, więc nie może być totalitaryzmem, gdyż totalitaryzm jest obyczajowy. Czy też komunizm to w lwiej części doktryny gospodarcze, więc komunista może być totalitarny. Najpierw sam ze sobą ustal swoje stanowisko, a potem je przedstawiaj. Dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu - operujemy jakimś innym aparatem pojęciowym i logiką wypowiedzi. Dla mnie Twoje poglądy są ze sobą sprzeczne, więc nie
  • Odpowiedz