Wpis z mikrobloga

Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej mocy u swojej księżniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo francuskie to tylko wino i kobiety. Poznajcie Karolinę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 2.0HDI RHR 135 na serii 142,5KM 353,9Nm dzisiaj ma 209,2KM i 442,6Nm.
Hybrydowa turbina,
Wydajniejszy IC,
Zatkany EGR,
Czysty dolot (czyszczony ręcznie)
Szlif głowicy dla delikatnego zwiększenia ciśnienia. (musiałem szukać mocniejszego rozrusznika)
Edit:
Kute sprzęgło,
Hamulce od 2.7HDI

Mody robione już od maja 2016 roku.

Do tej pory wymieniona lewa półoś bo ją ukręciło jak szmatę po wyciskaniu wody

Pozdro wariaci!

#motoryzacja #tuning #diesel #samochody
S.....i - Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej m...

źródło: comment_9iRBv6Lfr63PMT1nyTpI9nCaEGIpVKq2.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 1
@kipowrot zero chmury. Przed zabiegiem sprawdzone wszystko aby nie było lipy. Pompa wtryski wszystko ok. Spalanie tak samo jak przed przy spokojnej jeździe.

@xspeditor no tak, lepiej obniżać golfa 3.

@jarezz no elo!

@callmemiro zrywa na dwójce dlatego nie wiem ile do setki. Jak mokro to i na trójce czasami esp sygnalizuje swoją sprawność.
  • Odpowiedz
@xspeditor: jak to poco ? bo moze . I wlasnie o to chodzi zeby taki obszczymur jak to niepozorne pezo ze smiesznypiesek na masce rozdawal karty. Chcial to zrobil . Tak wiem. Mogl dolozyc pincet i kupic porsze.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: wiem no, ojciec ma 177km w fwd i bardzo nie lubie tego samochodu mimo ze to porzadne auto.
Przejechalem sie kompla iniza cupra 280ps to juz wogole jakas tragedia lrzy starcie.
Sam mialem 270 w rwd i tam bylo #!$%@? i jazda taka jak trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@callmemiro ojciec miał poloneza kargo (taki co pogotowie kiedyś miało) to przy 1.6 bączki się kręciło. A na poważnie to zacznę szukać 4x4. Myślę nad c-crooser. Po prostu podobają mi się francuzy. A że się czesto jebią w opinii wielu ludzi... odstawiam na warsztat i tyle. Właściciele vag nigdy nie przyznają się, że ich auto kiedykolwiek na warsztacie było.
  • Odpowiedz