Wpis z mikrobloga

Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej mocy u swojej księżniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo francuskie to tylko wino i kobiety. Poznajcie Karolinę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 2.0HDI RHR 135 na serii 142,5KM 353,9Nm dzisiaj ma 209,2KM i 442,6Nm.
Hybrydowa turbina,
Wydajniejszy IC,
Zatkany EGR,
Czysty dolot (czyszczony ręcznie)
Szlif głowicy dla delikatnego zwiększenia ciśnienia. (musiałem szukać mocniejszego rozrusznika)
Edit:
Kute sprzęgło,
Hamulce od 2.7HDI

Mody robione już od maja 2016 roku.

Do tej pory wymieniona lewa półoś bo ją ukręciło jak szmatę po wyciskaniu wody

Pozdro wariaci!

#motoryzacja #tuning #diesel #samochody
S.....i - Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej m...

źródło: comment_9iRBv6Lfr63PMT1nyTpI9nCaEGIpVKq2.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@vakir: IC FMIC. Co do sprzęgła i jego działania to chodzi lżej jak w passacie b5. Poważnie. Sądziłem, że będą problemy z wciskaniem ale nie. Jedyny minus to jakby to nazwać gwałtowne skoki, trzeba to mocno wyczuć bo szarpnie za mocno przy ruszaniu.
Pierścienie i ogólnie całe wnętrze pod głowicą w dobrym stanie, był robiony szlif, znaczy docieranie zaworów. Kompresja była w tej dolnej dopuszczalnej granicy, ogólnie auto było też mułowate
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: No to git. Jakbyś miał 3 ramiennego spieka to dopiero by była rzeźnia bo sprzegło działo praktycznie 0-1. Jak chcesz ładną odmę to zamontuj Catch Tanka, ale rura pod samochód też działa
@PanKracy582: pamiętaj masa wrogiem przyspieszenia, x5 jest większe (większe opory), większe koła i szersze opony, i cięższe, + opcjonalnie 4x4 które zamula samochód więc myślę, że jest to realne
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Twoje pytanie jest bardzo głupie wiesz? CRX który będzie ważył 850kg, i mający 258KM będzie odleglość świetlną szybszy niż x5 które ma 258KM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vakir:
To teoria. W praktyce ma 6.9s do setki.
Taki Pug nawet 3.0 HDi biturbo ma 7s.
Bez sensu troche tak myslec ze duze kola itd itp. To jest dopiero glupie myslenie, bo sugerujesz ze auto na 14" i czasem do setki 10s bedzie szybsze niz takie na 17" i czasem do setki 10s xD
I troche smieszne podawanie wynikow z hamownii do miejsca po przecinku xD
Nie wykrecaj kota ogonem.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Nie sprecyzowałeś jaki wyścig czy z rolki czy z startu zatrzymanego.
A ja myślę, że nie głupie, bo nie porównujesz samochodów które mają po 10 s do setki. Możesz dywagować, ale jak macie jajka to stańcie na kreskę, albo na rolkę i wtedy się dowiesz kto jest szybszy. Postawisz dwie x5 obok siebie i jedna od drugiej może być w #!$%@? szybsza :)

I nie powiem mi, że samochód na
  • Odpowiedz
@vakir:
Lanos 1.6 16V, turbo z Astry J.
Panu z racingforum podziekuje :)
Cos jak elektrodacontent xD
Masz racje jestes super i w ogole znafca. Ja sie nie znam a jezdze tylko wozkiem po Biedronce. Dziekuje, mozesz uznac swoja wyzszosc, przepraszam i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Napisałem tylko, że bez porównania samochód w samochód nie da się określić kto będzie szybszy, a ty się obrażasz :(

Jeśli Ci to sprawi radochę to oczywiście wolałbym jeździć x5 niż lanosem :) (niestety od dawna go już nie mam)
No chyba na tym polega dyskusja? Ty podajesz swoje argumenty a ja swoje....
  • Odpowiedz
Jednak kiedy jedziesz sobie 160km/h po autostradzie i w lusterku widzisz rodzinne 407 #!$%@?ące ponad 200km/h to nie wiesz co się dzieje, nie ogarniasz sytuacji.


@Stulejusz_Wielki: ogarniam, bo wychodziły w serii w podobnej mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię, że dłubanie w tym jest złe, po prostu to jeszcze nie tyle by zadziwiał niczym prawdziwy sleeper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@szaremyszki ja jeżdżę. Na krajowych i ekspresówkach mam tempomat na 110km/h. Nie z oszczędności ale codziennie mam do czynienia z osobami po poważnych wypadkach i to mnie powstrzymuje od brawury.
Fabrycznie palił mniej więcej tyle samo, może ciut mniej.

@vakir 1640kg masa własna. Fotele elektryczne dużo ważą i myślę czy nie wywalić skór i wsadzić manualny welur, który waży 1/4 tego co obecnie xd

@HetmanPolnyKoronny gdybym chciał faktycznie sleepera to pewnie kupiłbym
  • Odpowiedz
@xspeditor: wiesz ogólnie tuning jest bezsensu :P dla niektórych coś jest bezsensu dla drugich nie, więc pozostawiamy właścicielowi sensowność ;p

Fajna fura te s60, myślałem mocno nad nią, ale kupiłem astrę...
  • Odpowiedz