Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Pieniądze nie śmierdzą. Jeżeli Białek na swoim prywatnym portalu chce reklamować antynaukowe podejście do otaczającego nas świata to super. Ciekawe tylko, czy na tym nie straci, bo wyświetlenia na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie będą się zgadzać.
@b4kus: wykopowy ból dupy lewicy właśnie wzbiera po serii tych reklam. A sądzę że Terlikowski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wtedy tak gadali o wolnym rynku a teraz ja mam z tego bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ediz4: mi tam wszystko jedno - bawi mnie i "lewacki" i "prawacki" bol dupy ale bawi mnie jeszcze bardziej jak jedna ze stron wypomina drugiej cos, co robi sama ;)
lewak


@sulkov: Używanie terminu ‘prawica’ oraz ‘lewica” jest pozbawione większego sensu jako iż podział ten pochodzi z początku XIX wieku i jest niezwykle anachroniczny, był anachroniczny w międzywojniu kiedy po dojściu do głosu nowych ideologii politycznych przestał być wystarczalny, a co dopiero teraz, dlatego obecnie politologowie na ogół przedstawiają podział ideologii politycznych na dwóch osiach a niektórzy postulują wprowadzenie trzeciej osi, stosunek do gospodarki nigdy nie był wyznacznikiem osi lewo-prawo, dlatego