Wpis z mikrobloga

Fanpage "Nie dla szczepień" to umysłowe ameby. Siedzi taka kretynka i wynajduje coby tu napisać przeciwko szczepieniom. Zadałem kilka pytań, m.in. skąd te informacje, czy są jakieś badania i zostałem zablokowany, a moje pytania usunięte. To nie były ataki, ani hurr durr, ale niewygodne pytania, na które ten zjeb genetyczny po prostu nie umiał odpowiedzieć. Na moją wypowiedź, że poprzez google wygląda to inaczej i to na pierwszej stronie była "google to jużnie jest wyszukiwarka, na której można polegać" i jakieś linki z dołu wyszukiwań ze strony o podobnej tematyce.
Tacy debile to zagrożenie, bo jeśli ktoś się nie zna i trafia na takiego osła z takim "fanpage", to jeszcze skłonny uwierzyć, że to prawda. Próbowałem wybadać ich poziom intelektualny i po rozgarnięciu mułu znalazłem.
#stopnop #szczepienia #szczepienie #niedlaszczepien
  • 4
@ostulemijo: ja też, a wiesz, że podobno jestem wykopowym antyszczepionkowcem? :>
Ponieważ kwestionuje sens niektórych szczepień (np. pierwsza doba) i domagam się zmian, indywidualnego kalendarza szczepień, szczepień monowalentnych itd. np.
http://citizengo.org/pl/33513-petycja-o-bezpieczniejszy-kalendarz-szczepien-dla-dzieci

Także jak widzisz między "antyszczepionkowcem", a antyszczepionkowcem może być przepaść.

Niestety każdego kto ma zastrzeżenia zrównuje się z oszołomem, wyznawcą płaskiej ziemi i reptalian dzięki m.in. takim profilom na FB.