Wpis z mikrobloga

@Sepia: Znam jednego 24 latka, rdzennego Niemca, i jego obrazek się zgadza tylko bez auta xD W przypadku Polaków też obrazek się +/- zgadza xD z Ameryką nie wiem bo nie znam nikogo a same stany póki co tylko u innych oglądałem.
To całkiem śmiszne przedstawienie różnic poziomu życia.
Mem wygląda na zrobionego przez 25-letniego Polaka z kupą kompleksów i pretensji, i pogardą dla własnego narodu. Ani fajne ani śmieszne


@Sepia: no sorry, ale w niektórych przypadkach jest to jak najbardziej prawdziwy obraz. Zresztą zobacz sobie po komentarzach. Bieda w tej naszej pięknej krainie...
@PolDun22: O pan inzynier.
Ile u nas zarabiaja inzynierzy po mechatronice, elektronice, budownictwie, architekturze... ogolnie wszystkie scisle po za IT? Srednia to 3500-4500 co nie raz mozna nawet tu na mikroblogu przeczytac. To ile to jest? 1000 dolarow, tyle to dzieciaki potrafia wyciagnac rozwozac gazety na rowerku w Miami xD

Swoja droga polecam sprawdzic jak sie studiuje na zachodzie.
@loczyn: Swoją drogą studiuje na zachodzie, co mam dla ciebie sprawdzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Inne gospodarki, inne możliwości. Nie wiem dlaczego w dobie internetu, trzeba takie rzeczy tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO, chcesz mi powiedzieć, że po socjologiach, filozofiach i ogólnie kierunkach, które nie są potrzebne aż tak jak te ścisłe i IT, ludzie
Swoją drogą studiuje na zachodzie, co mam dla ciebie sprawdzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PolDun22: To powinieneś doskonale wiedzieć, jeśli oczywiście miałeś styczność z polskimi uczelniami - jaka jest różnica.

Inne gospodarki, inne możliwości.

Inni wykładowcy, inne plany nauczania, inna współpraca z firmami, inne gratyfikowanie studentów, inne podejście itd itd.

Nie wiem dlaczego w dobie internetu, trzeba takie rzeczy tłumaczyć