Wpis z mikrobloga

@Arkatch: Mam 41 lat i mogę powiedziec, że powidło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe w bloku z wielkiej płyty i mam stałą pracę na umowę zlecenie - jestem ochroniarzem w Lidlu.

Zarabiam 1280 zł, a w dobrych miesiącach z nadgodzinami to i z 1400 zł wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój sukces. Po studiach na wydziale filozofii, zrobiłem doktorat. Pierwotnie
  • Odpowiedz
@Arkatch: Mem wygląda na zrobionego przez 25-letniego Polaka z kupą kompleksów i pretensji, i pogardą dla własnego narodu. Ani fajne ani śmieszne
  • Odpowiedz
@banjo: żeby było śmieszniej w wieku 25 lat miałem takiego samego, w takim samym kolorze, tylko na felgach oryginalnych od tego modelu i czystego ;p @Sepia: bo tak jest, w wieku 25lat miałem takie samo auto, też mieszkałem w bloku, tylko lochy w ciąży brak bo wykop w genach
  • Odpowiedz
@Arkatch: Mem wygląda na zrobionego przez 25-letniego Polaka z kupą kompleksów i pretensji, i pogardą dla własnego narodu. Ani fajne ani śmieszne


@Sepia: no własnie, to jest smutne
  • Odpowiedz
pośmiali się pogadali to teraz zapłakać pozostało wypić i zapomnieć bo inaczej za parę lat nie będzie tu nikogo prócz dziadków
  • Odpowiedz