Wpis z mikrobloga

Minister Jaki w Kawie na Ławę:

Tak jak jest w polskim parlamencie, że wystarczy legitymacja wędkarska żeby biegać za posłem po toalecie, to jest tylko w Polsce i Afryce.

Można się z tymi zmianami nie zgadzać i z nimi dyskutować, ja powiem państwu tak, byłem posłem opozycji, widziałem jak ta władza nasyłała policję która biła górników, widziałem służby w mediach, widziałem przejmowanie w sposób haniebny Rzeczpospolitej i Faktu. Widziałem Sowę i inne rzeczy. Mimo że byłem oburzony nie przyszło mi do głowy siłą przejąć fotelu marszałka. A pierwsza rzecz którą zrobili posłowie opozycji to robili sobie selfie. I ja panu powiem, że parę godzin później zapytał mnie jeden z posłów opozycji, ale czy zapytał mnie o konstytucję, o ustawy? Nie, zapytał czy mam ładowarkę do telefonu!


Jaki z rana jak śmietana xD

#neuropa #polityka #kawanalawe #poseljakibylejaki #bekazpisu
Joz - Minister Jaki w Kawie na Ławę:

 Tak jak jest w polskim parlamencie, że wystar...

źródło: comment_bpvSuLrNOrssTUsnzJYmbc5JjPlf5MlM.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
ja bym zapytal wielgus albo pihowicz,


@washington: Akurat Gasiuk-Pihowicz z wykształcenia i zawodu jest prawnikiem, a także jest członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, więc obok posła Budki jest jedną z najbardziej kompetentnych osób w opozycji ds. Konstytucji.
  • Odpowiedz
@washington:
Kamila Gasiuk-Pihowicz

W 2007 ukończyła studia magisterskie z zakresu prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w tym samym roku uzyskała również licencjat z finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie[1][2]. Pracowała zawodowo w firmach prawniczych, później była zatrudniona w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich[2].
  • Odpowiedz
@Joz: i to wydrukowane zdjęcie z akcji w redakcji Wprost. Co on sobie myśli, ten głupi ciul, że to zdjęcie to jego usprawiedliwienie na to co teraz #!$%@? PiS? Krew się gotuje jak się ogląda Jakiego i resztę tych PiSowskich zjebów.
  • Odpowiedz
Akurat Gasiuk-Pihowicz (...) jest jedną z najbardziej kompetentnych osób w opozycji


@Joz: i to jest jeden z głównych problemów tej opozycji za 5 zeta...
  • Odpowiedz
. I ja panu powiem, że parę godzin później zapytał mnie jeden z posłów opozycji, ale czy zapytał mnie o konstytucję, o ustawy? Nie, zapytał czy mam ładowarkę do telefonu!


@Joz: Czyste złoto! "Czy zapytał mnie o sens życia, o drogę do Boga? Nie, zapytał, czy wiem, gdzie jest druga ubikacja!"
  • Odpowiedz