Wpis z mikrobloga

@Vasek: Ja dość rzadko spotykam się, by ktoś był chamski w używaniu emotek, a jak mi przeszkadza to prosta rzeczy wyłączyć.

Słabe jest natomiast takie zachowanie, że ktoś celowo opóźnia ruch, aby przeciwnik zniecierpliwiony zrezygnował. Ale takich traktuję ich własną taktyką i nie odpuszczam, aż do końca. Na ogół sami rezygnują.

Natomiast ból dupy o to, że coś się komuś udało jest śmieszny. Na tym polega ta gra, takie są jej
@BongoBong: Mnie ta gra strasznie denerwuje, bo jedyne co w niej ostatnio robię to zadania i kupowanie pakietów. I mi to po prostu marnuje czas, ze wygrywa przeciwnik, bo stopdeckował ciś. No ale ja, jak nie mam przewagi w 3 turze to klikam concede i gram nową grę xD
@TlustodupyBialorusin: ale co Ty mi tu wklejasz. Powiedziałem, zę każda karcianka ma RNG (przykłąd grania w świnkę, gdzie dobierając losowe karty wygrywałem gry), po czy Ty rzucasz mi cały elaborat (ktoego w obecnym stanie nie chce mi sie czytać) o rng w bitwie pavel vs amnesiac.
@Vasek: Wciąż nie rozumiesz. Napisałem już wyżej, że HS ma to do siebie, że karci za prawidłowe zagrania, a ty stwierdziłeś iż każda karcianka tak ma. No właśnie nie! Nie każda i nie znam żadnej, która by potrafiła tak wydymać gracza jak HS, co zresztą uzasadniłem nieco wyżej w dwóch zdaniach. Pavel vs Amnesiac to tylko przykład. Cała twórczość Troldena nadaje się jako kopalnia bullshitu w HS. Gdybyś przeczytał to co
@TlustodupyBialorusin: Dużo fizycznych gier karcianych na standardowej talii 52 kart potrafi skarcić za prawidłowe zagrania, ale rozumiem, ze mówisz o TCG.
Wtedy, no nie ma mdowiadczenia, bo jedyna w jaką grałem to HS. I ogólnie zgadzam się z tym, co powiedziałes, tylko, zę lubię to RNG w tej grze. Dużo częsciej mi przegra grę, no ale jak już wygra, to w fajnym stylu.