Wpis z mikrobloga

Witam mirków ze #szczecin !
Jak co niektórzy z was już wiedzą, od kilku lat zajmuje się elektroniką samochodową, często udzielam się i doradzam Wam :)
Zajmuje się autoalarmami, montażem blokad skrzyni biegów, montażem centralnych zamków, pilotów, wszelkiego rodzaju montażem car-audio, montażem czujników parkowania, diagnostyka i naprawa itp itd.
Czuje się na tyle pewny w tym co potrafię już, ze chciałbym w przyszłości otworzyć swój biznes wiec małymi kroczkami chciałbym zacząć robić na własny rachunek.
Czy byli byście zainteresowani takimi usługami? Oczywiście z racji tego ze odbywałoby sie to w moim prywatnym garażu ceny odpowiednio konkurencyjne w porównaniu do profesjonalnego warsztatu.

#motoryzacja #samochody #elektrotechnika #caraudio #szczecin
kisiel119 - Witam mirków ze #szczecin !
Jak co niektórzy z was już wiedzą, od kilku ...

źródło: comment_ijs4u6X3Ym0XXOf16ji8myMLvAyngqf0.jpg

Pobierz
  • 61
@kisiel119: a to jest jakaś zajebiście innowacyjna usługa, że rozkminiasz, czy byłby popyt?
jeśli umiesz tyle samo, co ludzie, którzy to robią zawodowo, to możesz otwierać warsztat i działać, zrobić konkurencję i zobaczyć, gdzie na tym zajedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slvk: no własnie nie sztuka jest otworzyc warsztat bo mimo wszystko jest ich troche na miescie, ale jesli poczta pantoflowa zadzialalaby to moglbym sie pokusic o otwarcie warsztatu. W chwili obecnej nie chce ryzykowac.
@Xaveri: u mnie na warsztacie mam klona chinczyka dziala zajebisie z autami do okolo 2010r
Jesli chodzi o wersje moge ci powiedziec w poniedzialek jak sprawdze :) a jesli trzeba to moge ci zalatwic :)
@kisiel119: nikt Ci nie zagwarantuje sukcesu, ale branża o której mówisz nie wymaga milionowych nakładów na start wiec jeśli czujesz się na siłach to uważam, ze żal nie zaryzykować. Życie ma się tylko jedno.
@kisiel119: mi w radiu Sony nie działa pamięć, tzn. po każdym wyjęciu kluczyka ze stacyjki ustawienia się resetują. Podobno kabelki trzeba zamienić miejscami. Coś byś podołał w tej sprawie?
@kisiel119: Jeśli to nie był by zwykły elektryk samochodowy tylko montował byś również sebkom car audio i inne tuningi to bym z chęcią przyjeżdżał ale niestety daleko mam () brakuje mi kogoś takiego w okolicy a poza tym dobry elektryk samochoodowy na wagę złota bo wiekszość po komputerze patrzą co wymienić
@jacckas: jakie auto?
Montuje tylko bearlocka. W zaleznosci od rodzaju auta sa dostepne dwa rodzaje blokad. starego typy czyli mamy bolec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktory trzeba wsunac i zapiac albo nowsze rozwiazanie typu stacyjka, nie ma bolca a zeby zapiac wystarczy przekrecic stacyjke :)
montaz to okolo 150zl plus blokada