Wpis z mikrobloga

Witam mirków ze #szczecin !
Jak co niektórzy z was już wiedzą, od kilku lat zajmuje się elektroniką samochodową, często udzielam się i doradzam Wam :)
Zajmuje się autoalarmami, montażem blokad skrzyni biegów, montażem centralnych zamków, pilotów, wszelkiego rodzaju montażem car-audio, montażem czujników parkowania, diagnostyka i naprawa itp itd.
Czuje się na tyle pewny w tym co potrafię już, ze chciałbym w przyszłości otworzyć swój biznes wiec małymi kroczkami chciałbym zacząć robić na własny rachunek.
Czy byli byście zainteresowani takimi usługami? Oczywiście z racji tego ze odbywałoby sie to w moim prywatnym garażu ceny odpowiednio konkurencyjne w porównaniu do profesjonalnego warsztatu.

#motoryzacja #samochody #elektrotechnika #caraudio #szczecin
kisiel119 - Witam mirków ze #szczecin !
Jak co niektórzy z was już wiedzą, od kilku ...

źródło: comment_ijs4u6X3Ym0XXOf16ji8myMLvAyngqf0.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@kisiel119 Pracuje w ASO i chciałem porównać ceny ile kosztuje to gdzie indziej. U mnie taka przyjemność 350 zł. Podaj jakieś namiary na siebie. Jak ktoś będzie marudził że u mnie drogo, to wyślę go do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kisiel119: Właśnie konkrety to nie bardzo raczej dokładanie jakiś rzeczy typu tempomat czy innego wyposażenia z bogatszych wersji + car audio + ogarniecie małych pierdół mam dobrego elektryka ale jest tak zawalony robotą że na takie rzeczy nie patrzy nawet . Jak zaczynał montował ale teraz już nie opłaca mu się. A ludzie z różnych forów są w stanie dużo zapłacić by ktoś im do Passata halogeny założył czy inne
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: w w203 dla amatora to skomplikowana sprawa wymienic radio, trzeba wyciagnac gorne nawiey, cale drewno wokol biegalki wyjac, nastepnie popielniczke itp latwo cos polamac jak nie wie sie gdzie co i jak :)
  • Odpowiedz
@kisiel119: Dałbyś radę ogarnąć centralny w e36? :D Problem jest taki, że poprzedni właściciel wymienił zamek w drzwiach kierowcy i pewnie dlatego nie działa :E Niedawno go kupiłem i to trochę irytujące jak muszę za każdym razem każde drzwi ręcznie otwierać :P
  • Odpowiedz