Wpis z mikrobloga

Ale żeście grę wybrali... Bo po co Quake Live, Counter Strike, Unreal, czy Call Of Duty. Lepiej jakieś gówno o którym 80% słyszy po raz pierwszy.
Na początku zastanawiałem się jak wy chcecie grać w kaskadowe arkusze stylów. Tak samo jak kiedyś się zdziwiłem że tyle młodych osób gada o strukturalnym języku zapytań do baz danych. Kto kurde wymyśla skróty identyczne z już istniejącymi?
@Mihilion:Nie identyczne bo gra powinna mieć prawidłowo dwukropek w skrócie czyli CS:S. Co do zbieżności to ci, którzy są zainteresowani tematem wyłapia, że chodzi o skrót od tej nazwy a nie innej. A reszta? Niech się zainteresuje albo i nie skoro jej skrót w danym kontekście nie dotyczy.
@credens: To, że nie jest w mainstreamie nie znaczy, że jest gównem. Urban Terror jest samodzielną modyfikacją Quake III dosyć znaną osobom jako tako zainteresowanym grami. Poza tym ciekawi mnie skąd wziąłeś 80%. Z dupy wyciągnąłeś z papierem toaletowym?
admin powiedział, że urban terror to urban terror, jak sie komus nie podoba to niech nie gra i #!$%@? a nie się mądrzy co jest lepsze, z FPS to najlepsze jest Mario. Dziekuje dobranoc.