Wpis z mikrobloga

Targajcie się, normalni ludzie wtedy siedzą w szkolę/pracują a nie kurde sobie grają w jakieś odmóżdżające gry komputerowe!
Targajcie się, normalni ludzie wtedy siedzą w szkolę/pracują a nie kurde sobie grają w jakieś odmóżdżające gry komputerowe!
Od co najmniej roku nie grałem w żadną grę, ale jak to jest nawet na Linuksa to się może na to targnę i skopię kilka tyłków. (Trzeba używać myszki czy mozna tak jak w starym Doom grać?)
@FFFUUU To chcesz masową imprezę w czwórkę robić?

Ja piszę się wyłącznie na coś z rozmachem. Mount & Blade: Warband, bądź Arma2. Zręcznościówki mnie nudzą.

Mam potężny upload na serwer.
Po pierwsze, to nie każdy będzie kupować grę, aby zagrać raz z osobami z wykopu ;)

Dlatego darmowe FPSy to dobre rozwiązanie. Do czegokolwiek ze steama, nawet darmowe Age Of Chivalry trzeba mieć aktywne konto na steamie ;)

Swoją drogą AoC na steamie polecam :D Coś podobnego do Mount & Blade ;)
@m__b: Ale o 14? Wiadomo, że większość osób w pracy, a grać mogą tylko Ci, co nie mają zajęć/lekcji w szkole/wykładach, albo Ci co na L4 siedzą ;) :D

No, ewentualnie informatycy :D
@enemydown: Jeżeli wykop każdemu kto nie ma zasponsoruje UT3 albo CSS to czemu nie ;)

Bo chyba nie nawołujesz do łamania prawa i ściągania z sieci wersji nonSteam ;) :D
@elektryk91: No właśnie nie wiem, bo sam mam kilka tytułów na steamie i się nie zastanawiałem, czy zakładając konto można za free korzystać z tego co jest za free nie dodając żadnego tytułu płatnego ;)