Wpis z mikrobloga

@Bujak: Dziękuje ze dyskusje. Myślę, że ładnie sobie pogadaliśmy. Jedyne co mnie boli, że mam kilku znajomych, których daje argumenty a oni nie chcą zmienić zdania.
Niestety, nie mam czasu i chęci, przekonywać kogoś do swojego poglądu. Więc, mam znajomych, których toleruje ( niektórzy to moi najlepsi przyjaciele) i lubie i szanuje, ale nie mogę się z nimi zgodzić na temat polityki - po prostu o tym nie gadamy. Myślę, że
  • Odpowiedz
Obrzydzili ci KOD przez masową akcję propagandową m.in. na wykopie, gdzie pisowscy funkcjonariusze nieustannie atakowali jakiekolwiek zorganizowane akcje opozycji.


@ghostface: KOD akurat bardzo często ośmiesza sam siebie i wcale do tego PiS nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
te rzekome ośmieszenia są często pompowane przez rządowych klakierów, a wykopki dają się manipulować jak dzieci.


@ghostface: I vice versa. To działa w obie strony i każda z stron - prorządowa i anty-PiS - jest przekonana że to oni są tymi którzy nie dają się manipulować mediom, widzą całą prawdę i mają rację.
  • Odpowiedz
komuchom z PIS.


@Howea: Komuchom, którzy obcinają emerytury funkcjonariuszom komunistycznej bezpieki? Coś mi tu nie gra...
PiS-owi można zarzucić dużo, nawet bardzo dużo, ale nazywanie ich komunistami to gruba przesada. Zresztą nawet jeśli faktycznie określimy PiS jako komuchów, to to samo należy powiedzieć o "liberalnej" opozycji - poglądy na gospodarkę prawie identyczne, jedyne, co odróżnia PiS od reszty to 500+. Zresztą to właśnie ta "liberalna" opozycja protestowała przeciwko obniżeniu emerytur SB-kom
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kw401 Może masz rację, w sumie to są narodowi socjaliści więc bardziej jak naziści niż komuniści. Tak czy siak marzy im się totalitaryzm. W związku z tym muszą zniknąć.
Opozycja nie jest ani trochę podobna do PISu. Ani pod względem gospodarczym ani społecznym. To zupełne przeciwieństwa. Wyobrażasz sobie Petru dającego ludziom 500 zł albo zakazującego in vitro? Ja nie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aerials Wiesz co, nie mam już siły pisać tego po raz setny. Ciągle na tym portalu piszę, co mi się w PIS nie podoba i co chwilę dostaję pytania, żebym wypisała to po kolei. Tego jest tyle, że się nawet nie da. W ciągu tego roku PIS zrobiło mnóstwo rzeczy i wszystko źle. Oni nie zrobili po prostu nic dobrze, ani jednej rzeczy. Zaczynając od trybunału, poprzez wycinkę lasów, inwigilację, zmiany w
  • Odpowiedz