Wpis z mikrobloga

@Howea: Komuchom z PIS - naprawdę ? Przez 20 lat nie udało sie obniżyć emerytury funkcjonariuszom SB, wczoraj PIS chciał to przegłosować, przez przypadek PO i PSL, Nowoczesna zablokowali sejm. Naprawdę ?
  • Odpowiedz
  • 11
@mariopbc zweryfikowani SBcy mieli już obniżanie emerytury. Albo łynkąłes zarzutke posła Kaczyńskiego albo jesteś opłacony przez jego kolegów
  • Odpowiedz
@Howea: a ja nimi szczerze gardzę, większość z nich to zsowietyzowani pożyteczni idioci, którzy głosować będą na PO lub psl ewentualnie nowoczesną, betonując tym samym polską scenę polityczną i utwierdzając kraj w jego #!$%@?ści. Naiwne polaczki dalej widzą problem w świniach a nie korycie samym w sobie.
  • Odpowiedz
@Bujak: Przez nikogo nie jestem opłacany. Nic nie łykałam :).
Przenieśmy się do roku 1981r.
Jesteśmy młodzi mamy po 25 lat, jedno z nas wybiera walkę o demokracje, walczy przez około 10 lat, przez co jest prześladowana, jego dzieci pewnie w przyszłości nie będą mogły iść na studia, tatuś zawsze będzie tym złym.
Ty, wstępujesz do SB - przecież to rządowa posada - masz pewność zatrudnienia i to nie za średnią
  • Odpowiedz
  • 3
@mariopbc łyknąłeś to co powiedział poseł Kaczyński, że opozycja blokuje mównice z powodu głosowania nad tą ustawa dotyczącą emerytur.
  • Odpowiedz
  • 2
@mariopbc bo poseł został wykluczony z debaty totalnie bez powodu.

A co do skazywania Jaruzelskiego i Kiszczaka to PiS podczas poprzednich rządów też nic nie zrobił.
  • Odpowiedz
Sąd orzekł, że można wyrywać laptopa ? Dziennikarzowi ? który przyłapał rząd na tym, że mówi, że państwo to "h.. dupa i kamieni kupa" ? Przecież, to wolne media, które nadzorowały rząd. Czy, tym bardziej nie łamana była wtedy demokracja ?
  • Odpowiedz
@Bujak: >> bo poseł został wykluczony z debaty totalnie bez powodu.
Został wykluczony, na podstawie art 175 ust 4 regulaminu sejmu:
http://www.sejm.gov.pl/prawo/regulamin/regsejm.htm

W przypadku niezastosowania się przez posła do polecenia Marszałka Sejmu, o którym mowa w ust. 3, Marszałek Sejmu ma prawo ponownie przywołać posła "do porządku", stwierdzając, że uniemożliwia on prowadzenie obrad.
  • Odpowiedz