Wpis z mikrobloga

@addr: jak można nienawidzić swojej narodowości ?! Dla mnie to jest nie pojęte !!!!
Jestem dumny że jestem Polakiem, jestem dumny z naszej historii, naszych krajobrazów morza gór jezior itd. Podobają mi sie wieksosxc miast w Polsce każde ma swój jakiś klimat historię. Lubię nasze polskie niepowtarzalne potrawy. Kocham nasz kraj, jego niepowtarzalność.
A to co dzieje się w polityce i że są takie a nie inne podatki oraz niektóre zachowania
  • Odpowiedz
  • 1
@kopek i jako jeden z niewielu narodów nie jesteśmy sprzedawczykami, mamy poczucie godności, jesteśmy pracowici a zabory nauczyły nas życiowego cwaniactwa i teraz to widać - nie jesteśmy frajerami jeśli chodzi i uchodźców :)
  • Odpowiedz
@koral:

i jako jeden z niewielu narodów nie jesteśmy sprzedawczykami, mamy poczucie godności, jesteśmy pracowici a zabory nauczyły nas życiowego cwaniactwa i teraz to widać - nie jesteśmy frajerami jeśli chodzi i uchodźców :)


xD

To teraz przejdź się pod pierwsze lepsze gimnazjum, liceum czy uniwerek i zapytaj młodych czy chcą dożyć w Polsce starości. :)
  • Odpowiedz