Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim szkoda mi najbardziej siebie, Ciebie i wszystkich innych. Bo ta cała polityczna naparzanka nie jest po to, by nam żyło się lepiej. Tutaj jest walka o władzę i tylko o władzę. Tak było, jest i będzie. Zazdroszczę sobie, że potrafię bez większych emocji to obserwować, bo wielu moich znajomych przeżywa każdy polityczny news. Pogodziłem się, że w Polsce politycy nie pracują dla obywateli. Jeśli sam sobie nie wydrapiesz, to nikt Ci nie da - takie mam zdanie.
#sejm #polityka
  • 41
@kubson1117: Mają świadomość, że Polacy to podzieleni naród, dla nich takie wydarzenia to norma. @peperepe: PiS przez lata dusił się z powodu braku decyzyjności. To nie będzie koniec. Najtrudniejsze uchwały muszą być szybko realizowane w pierwszych latach kadencji, by pod koniec (przed kolejnymi wyborami) uspokajać nastroje. Osobiście dla mnie jest równie duszno. #!$%@?, ale stabilnie.
@stevemaster: oczywiście, do pewnego stopnia masz rację, bo partiom opozycyjnym obecna inba jest na rękę i chętnie podburzają nastroje społeczne dla własnych korzyści. Dlatego też nie rozumiem modus operandi PiS-u, ich strategia była świetna do momentu, kiedy w końcu wygrali wybory. Wiesz, ja się śmiałem na początku z KOD-u i ze straszenia PiS-em, ale zaczynają naprawdę przeginać pałę. Rozwalanie podstaw państwa, brak poszanowania prawa, niszczenie funkcjonujących instytucji, to wszystko będzie mieć
@stevemaster: PiS miał szansę zostać następnym odwróconym PO, taką populistyczną chadecją obejmującą najbiedniejszych i konserwatystów i trochę przystopować z retoryką po wyborach. Ale Kaczyński woli zajmować się pokazywaniem siły i mam nadzieję, że się na tym wyrypie za trzy lata.
nie wmawiaj mi kompleksow bo nawet nie wiesz czym sie kieruje piszac to


@pan_sting: Przecież widać je po komentarzach a czym się kierujesz nie ma większego znaczenia.

Tylko ze stany czy korea to kraje stabilne a polska to mierny kraj ktory moze upasc z byle powodu...

No taki mały przypadek że jesteśmy położeni w miejscu gdzie non stop wybuchają wojny światowe. Zawsze można wyjechać na Nową Zelandię czy na Alaskę -