Wpis z mikrobloga

A więc do rzeczy... czas to pieniądz. 
Postanowiłem się z Wami podzielić moimi osobistymi spostrzeżeniami, doświadczeniami i tak dalej odnośnie podrywania dziewczyn. Jako stary "wyjadacz" w tej kwestii stwierdziłem, że jest moim obowiązkiem podzielić się z Wami zdobytą wiedzą i expem... 

Wiele narzekań tutaj Waszych przeczytałem i to dodatkowo mnie zmotywowało do podjęcia tego wątku. 

A więc po pierwsze, musisz ustalić, czy chcesz poderwać dziewczynę na jedną noc (dalej, dla ułatwienia będziemy taką nazywać LOTKĄ) czy chcesz poderwać dziewczynę na dłużej bo Cię na nią "wzięło" ( dla ułatwienia będziemy taką nazywać dalej "czołzen łan"/ang. chosen one/wybraniec//). 
Jeśli stwierdzasz, że dzisiaj "polujesz" na lotkę to będziesz stosował trochę inną praktykę, mianowicie nie będziesz się skupiał na budowaniu więzi emocjonalnej tylko na budowaniu napięcia seksualnego, czytaj pożądania. 
A więc po pierwsze: nie bądź burakiem!!! Dziewczyny nie lubią sierot, mruków (do tego wrócimy przy kwestii zimnego inteligentnego drania), zachowuj się jak gentelmen (z odrobiną chamstwa) ale nie jak ciota, odsuń jej krzesło, powiedz, że ładnie wygląda, staraj się używać "dojrzałego języka" np. nie mów " prześlicznie Ci w tym sweterku" tylko powiedz "Ten sweter super na Tobie leży, wyglądasz w nim jak miss Wenus", widzicie? Taki drobny niuans a już zmusza kobietę do pomyślenia o aspektach pociągu fizycznego. 
Zawsze bądź pewny siebie, dziewczyny nie lubią bezpłciowych obojniaków!!! Gadaj z nią tak, jakby Ci na niej nie zależało (oczywiście w granicach rozsądku), staraj się kierować rozmowę na "rubaszne" tory, dziewczyny to też ludzie!!! Też lubią dwuznaczne teksty ( wiadomo nie bardzo chamskie i prostackie), . 
Podstawa to słuchać!!! niech się wypapla!!! A ty słuchaj i wyciągaj wnioski, wyczaj jaki temat ją interesuje, co ją kręci i ciągnij to... 
Zawsze bądź nienagannie ubrany, jakaś fajna koszula (czarna, niebieska w paski, ewentualnie inna "na poziomie" nie jakieś różowe, kwieciste czy pożyczona od ojca, do tego jeansy, pasek, jakaś marynarka i dobrane buty, na luzie ale koniecznie z klasą! No i oczywiście nie umawiaj się jak masz 20 zł w kieszeni... 
Aha zapomniałem dodać, że im dziewczyna jest ładniejsza tym jest łatwiejsza, także zostawcie strach w domu! Brzydkie raszple są zakompleksione, wstydzą się swojego ciała w dodatku są silnie wierzące i nie chcą się bawić bo to niemoralne czy jakaś inna pierdoła / takim Paniom dziękujemy! Za to ładne są bardziej otwarte, bardziej wyluzowane, są ostrzejsze i bardziej pewne siebie czytaj łatwiejsze. 

Teraz muszę lecieć na chwilę do pracy więc zakończę. 
Pozdrawiam i później się odezwę do Was.

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent
  • 6
  • Odpowiedz