Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Wjechał mi dziś ostatni wpis do dexu z zakresu pierwszej generacji dostępnej u nas czyli Muk. Grimer miał ponad 1k CP i 91 IV (att=15), więc super, ale niestety Muczek nie dostał zbyt fajnego movesetu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No nic.. nie wiem czy go koksić, może będę go wrzucał na gymy tylko jako ozdobę? Mógłbym powoli go podciągać aż będzie miał 2500, a może lepiej zrobić kolejnego? (kiedyś?)

W komentarzu jeszcze moje małe przygotowanie do eventu (?) albo po prostu do małego prezentu świątecznego dla samego siebie w postaci masowego wykluwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z fartem trenerzy!
boa_dupczyciel - #pokemongo

Wjechał mi dziś ostatni wpis do dexu z zakresu pierwsz...

źródło: comment_FWrmAu9nE3LdROK814W8y9RkFpKtHSAr.jpg

Pobierz
  • 15
@boa_dupczyciel: Masz jakieś świeże info, kiedy MOŻE się zacząć event, poza spekulacją, że skończy się 29.12? Bo mam podobnie zachomikowane monet i raptem 10 miejsc na potwory, więc zaraz pęknę i powiększę storage...
@boa_dupczyciel: Ja gram codziennie, ciekawych poksów w okolicy brak, inkubatory zużyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale przynajmniej dziś złapałem Laprasa i to był mój setny wpis do pokedexu. Niskie CP, IV 52%, ataki dobre, ale przynajmniej go mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)