Wpis z mikrobloga

Nie popieram PiSu jako prawicowiec, gdyż jest to partia skrajnie lewicowa, demokratyczna, z rewolucyjnym rodowodem. Jest to partia, która zaprowadza socjalizm, skrają formę demokracji i popiera mordowanie dzieci. Można by długo wymieniać jednakże, gdy patrzę na działanie kabotynów i krzykaczy z PO i kropkiEN, to mam ochotę przez chwilę utożsamiać się z PiSem. A dla mnie jako prawicowca jest to niezwykle niewygodne. #oswiadczenie #bekazlewactwa
  • 21
Czym PiS rożni się od jakobinów poza tym, że nie pali kościołów?


@alek747: W ogóle kogoś zabili? Zmienili kalendarz? Zrobili drugą Wandeę? Może jeszcze porównaj PiS do stanu wojennego( )

#!$%@?.jpg


@Ofacet: RAZEM chwali ich program socjalny i gospodarczy, a więc lewaki. Kukiz jedzie po nich jak po łysej kobyle.
@Kaczypawlak
Osobiście uważam że podział ustanowiony przez politologów jest tym właściwym. Mądrości wykopowego rynsztoku traktuje z dużym dystansem.

PiS to prawica. Chrześcijańska, socjalistyczna, narodowa, konserwatywna prawica. I możecie się oburzać, udowadniać, tupać nóżkami ale to nic nie zmieni. PiS to narodowochrzescijanska prawica, PO to umiarkowana prawica a Razem to wręcz radykalna lewica.

Dzielimy partie na podstawie poglądów obyczajowych a nie gospodarczych.
Osobiście uważam że podział ustanowiony przez politologów jest tym właściwym. Mądrości wykopowego rynsztoku traktuje z dużym dystansem


@Ofacet: I właśnie PiS jest tam lewicą( )

PiS to prawica. Chrześcijańska, socjalistyczna


@Ofacet: Jak coś socjalistycznego może być prawicą?( ͡º ͜ʖ͡º)

PO to umiarkowana prawica


@Ofacet: xD PiS jest co najwyżej umiarkowaną opozycją, dokładnie to CHADECJĄ, partią CENTRUM, jak kiedyś już
@alek747: Mam tak samo - generalnie szkaluję PiS za podejście do gospodarki, ale w przeciwieństwie do większości Polaków nie dostałem po wyborach amnezji i pamiętam, że ośmiorniczkowa opozycja była jeszcze gorsza w czasach, gdy była u władzy.
@Kaczypawlak

Jak coś socjalistycznego może być prawicą?( ͡º ͜ʖ͡º)


No i właśnie dlatego że zadajesz takie pytania, świadczy o tym że gówno wiesz o obowiązującym podziale. Prawda jest taka że podział praktykowany przez większość prawicowych wykopków to nie podział gospodarczy ani nawet obyczajowy. A podział na tych których lubimy (prawica) i tych których nie lubimy (lewactwo).

PiS był prawica przed wyborami a teraz jak wykopowe geniusze się
@alek747: No tak, bo przecież PO wcale nie chce przejąć Trybunału xD W tej kwestii te dwie partie się od siebie nie różnią - PiS chce z niego zrobić wydmuszkę akceptującą wszystko, co wyprodukuje Sejm, PO chce z niego zrobić partyjną wydmuszkę blokującą wszystko, co wyprodukuje Sejm.

#!$%@? głupotę robiąc PiSowi kampanie wyborcza


@Ofacet: Nikt tu nie robił PiS-owskiej kampanii wyborczej, co najwyżej anty-PO-wską.
@Ofacet: Prawica - ludzie sprzeciwiający się rewolucji, wyznający "stary porządek" itp. Często nie trzeba być wolnorynkowcem, by wpisać się w tę definicję;
Lewica - rewolucjoniści, w swoich poglądach mogą być bardzo zróżnicowani, natomiast wszyscy negują przedrewolucyjny ład i w większości są demokratami. Do lewicy mogą zaliczać się zarówno komuniści jak i akapki.
@kw401

No tak, bo przecież PO wcale nie chce przejąć Trybunału xD


Ja o zupie ty o dupie. Nikt tu nie rozmawia o PO, tylko o podziale na lewicę i prawicę.