Wpis z mikrobloga

w temacie głupoty prawaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) otóż Bialoruś nie prowadzi statystyk na temat przemocy domowej (zresztą to nie jedyne statystyki których nie prowadzi) i stąd się biorą różne dziwne dane

Złapałem bulwersa. Pamiętacie tą słynną Konwencję Antyprzemocową? Że trzeba podpisać, nawet jeśli nie podoba nam się definicja rodziny i płci? #!$%@?? Bo niby dla bezpieczeństwa kobiet? Serio?

Jest taki kraj w Europie który we wszelkich statystykach się oznacza białą plamą. Białoruś. I co się okazuje? Że pomimo nie podpisania Konwencji i pomimo dużego alkoholizmu związanego z dużą biedą, kobieta jest tam mniej tłuczona po łbie niż Belgii, Francji, Holandii i Niemiec o Szwecji nie wspominając #!$%@?. I co powiecie? Że dane sfałszowane bo reżimowe Łukaszenki? Ja prdl, a Niemcom można wierzyć które przez tydzień ukrywały wielkie sylwestrowe macanko? Albo Szwedom którzy nie podają kolorów sprawcy przestępstw? To że niby te kraje zachodnioeuropejskie są bardziej wiarygodne? Naprawde tak ktoś myśli?

Mam nadzieję że przy następnych wyborach uda się wprowadzić do Sejmu więcej prawicy, nacjonalistów i ruchu narodowego, i zacząć powoli wypowiadać gówno warte Europejskie wysrywki [traktaty porozumienia i konwencje]

http://www.wykop.pl/wpis/21125915/zlapalem-bulwersa-pamietacie-ta-slynna-konwencje-a/

tak z ciekawości @Impresjonista: długo ci zajęło wyprodukowanie tych złotych "myśli"?

W ten sposób mozna by "rozwiązać" problem morderstw legalizując morderstwa, albo "zlikwidować" alkoholizm likwidując statystki alkoholizmu

no , ale czego można się spodziewać od prawactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #przemyslenia #bialorus #neuropa #4konserwy #ruchnarodowy #feminizm #bekazprawakow
  • 9
@lod_spadl_z_ciezarowki: mój też usunął, dlatego napisałem osobny wpis na mirko. Napisałem ze Białoruś nie prowadzi statystyk dotyczących przemocy domowej (dlatego jest białą plamą na mapie przemocy wobec kobiet) i że czymkolwiek jest "bulwers", którego złapał musiał doznać od tego uszkodzenia mózgu ;)

aha i gdyby delegalizować partie za głupotę to jego nacjonalistyczni ulubieńcy nie istnieliby ani w sejmie ani nigdzie
chyba mu się nie spodobało ( ͡° ͜ʖ ͡
@teren: żadnych źródeł, przedstaw mi ten brak statystyk skoro ja po 10 sekundach już je mam?
Przemoc wobec kobiet na 100 tys mieszkianców
I skąd ten prawak? Głosowałem na Zandberga na prezydenta i na Razem do Sejmu. Jestem leiwcowcem.
Poza tym co za zmasowany atak wściekłych prawaków, co mnie minusują zawzięcie... już nawet pokrył się platyną za multi. Precz z wami.
@BojWhucie: bo masz fajny nick
@lod_spadl_z_ciezarowki: @Lipathor:
@Impresjonista:

Przemoc wobec kobiet na 100 tys mieszkianców

404 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żadnych źródeł, przedstaw mi ten brak statystyk


Prevalence Data on Different Forms of Violence against Women:

Lifetime Physical and/or Sexual Intimate Partner Violence :Official National Statistics Not Available

Physical and/or Sexual Intimate Partner Violence in the last 12 months : Official National Statistics Not Available

Lifetime Non-Partner Sexual Violence : Official National Statistics Not