Wpis z mikrobloga

Chuwi hi8
przyszedł wczoraj, a już dziś muszę mu systemy przeinstalować ( ) Co śmieszniejsze taką operację na urządzeniach mobilnych będę wykonywał 1wszy raz - i trafiła się akurat chińszczyzna z dual bootem ;p :D Wish me luck mircy

lekcja z tego następująca: NIE AKTUALIZUJCIE WIN 10 na tych urządzeniach!!!

po chwili refleksji wydaje się to być nawet logiczne, no ale cóż....;)

Poza tym, tablet jest na prawdę spoko.
Trochę szkoda że andek stary (4.4 - ale chyba da się wrzucić coś nowszego własnoręcznie - będę testował ;) ).
pros:
- jakość wyświetlacza
- prędkość działania (całość hula przyzwoicie a wąskim gardłem jest prędkość dysku)

cons:
- dotyk bywa mało precyzyjny
- plastik plastik - wszędzie plastik, włącznie z ekranem( poza małą wstawką alu imitującą ramkę)
- trochę mało ramu
- BRAK PORTÓW - poza micro USB i audio
- czas ładowania baterii - przyzwyczajony jestem do quick charge z samsung S6 więc moje odczucie w tej kwestii może być wypaczone
- ładowarka bez wtyczki EU
-maly i wolny dysk

between:
- wydajność baterii - dramatu nie ma
- mimo że plastik to nawet solidny, ale nadal to plastik
- słaby głośnik, ale czego się spodziewać za tą cenę

Generalnie przy 50$ które zapłaciłem za niego majfrendom i 14 dniach (10 roboczych) dostawy z magazynu w Chinach - uważam transakcję za udaną.
Gdybym miał zapłacić za niego 90$ (a tyle średnio stoi) - już bym się zastanawiał ze względu na brak portów :( Wolałbym chyba dopłacić i mieć USB, HDMI

Recenzja pisana po kiku godzinach "zabawy z nastawieniem na testy" więc może być niekompletna.

info odnośnie wysyłki:

[]

#banggood #zakupyzchin #tablet #recenzja
  • 45
  • Odpowiedz
@stormincup: z tej paczki wszystkie pliki trzeba podmienić (boot.img i recovery.img). Archiwum z SuperSU wrzuć sobie wcześniej na tableta, bo adb u mnie nie dawało rady. A ten błąd to na którym kroku masz?
  • Odpowiedz
@stormincup: Paczkę z SuperSU wrzuć sobie na tablet po 3 kroku. W kroku czwartym odpala ci się tymczasowe TWRP i będziesz mógł zainstalować tą wcześniej wgraną paczkę. I na tym 4 kroku można poprzestać. Czyba, że chcesz smieć TWRP na stałe, wtedy wykonaj krok 5. Pamiętaj, żeby potem nie aktualizować SuperSU ze sklepu, bo się posypie.
  • Odpowiedz
Kurde, nie pamiętam czy też miałem ten błąd z recovery. W tym kroku tablet powinien się zrestartować i automatycznie zrobi się Factory reset. Z tego co pamiętam chwilę to trwa.
  • Odpowiedz