Wpis z mikrobloga

@rzet: za to można by było zapewnić ludziom w biednych krajach żarcie na przynajmniej 10 lat jeszcze przy zmuszeniu siłą producentów żywności by dali im 50% ulgi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale po co
  • Odpowiedz
@rzet: generalnie przydałaby się jakaś #!$%@? dyktatura w tej unii zwłaszcza gospodarcza, bo to jak ci ludzie #!$%@?ą wszelką logikę jest niewyobrażalne

zmusić ich by kraje takie jak nasz miały wszystko 50% taniej a jak się nie podoba to niech podniosą pensje, albo opowiedzą się za dodrukiem pieniędzy/ zmianami systemu ja myślę że wtedy szybko by się rozwiązało problem biedy
  • Odpowiedz
poza tym, spiknąć się z rządami innych krajów i trollować wszystkich; jak ta i ta firma nie spełni wymogów to niech #!$%@?, zdyskwalifikować ją z rynku i zabrać pieniądze siłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
i proszę was, nie mówcie mi że to jest idiotyzm, dopóki nie osiągniemy poziomu choćby niemiec to wszystko powinno nam się należeć za 50% wartości... i #!$%@? im w dupę, to ich wina że jesteśmy biedni

można w sumie iść o krok dalej, samochody? zniżka 70% nie podoba się? ojej jak mi przykro

trzeba było płacić jak w normalnym kraju
  • Odpowiedz
@rzet: Ciekawy artykuł. W zasadzie to czemu są to #januszebiznesu biznesu wg. ciebie? Inwestycja się nie udała, bywa. Opisanie swoich wrażeń z inwestycji wcale nie jest czymś słabym, tym bardziej, że odnosi się do sytuacji politycznej i działań rządu.
  • Odpowiedz
Ciekawy artykuł. W zasadzie to czemu są to #januszebiznesu biznesu wg. ciebie? Inwestycja się nie udała, bywa. Opisanie swoich wrażeń z inwestycji wcale nie jest czymś słabym, tym bardziej, że odnosi się do sytuacji politycznej i działań rządu.


@matips: bo ten idiota to jeden z głównych ludzi w wielkiej agencji nieruchomości... totalny bezmózg jak na taką pozycję.
  • Odpowiedz