Wpis z mikrobloga

  • 2
Taka obserwacja z #pracbaza czy ludzie myślą tylko o tym żeby się #!$%@?? Przyszedł gość Kazałem mu wyjść bo o 4 nad ranem nie ma wejść dla gości. Wyszedł przed drzwi i położył się na chodniku. Podeszlo do niego 2 jego znajomych też pijanych przez pół godziny chłopak (chyba miał ze 20-22lat, chlopak z USA. Od rodziców się uwolnił to chyba zaczął używać Życia.) leżał na chodniku co jakis czas przesuwając się metr na czworaka. Słyszałem przez okno że kumple się śmieją. Po 30 min zaprowadzili go.
Kolejny prZypadek. Chłopak wychodzi koło północy z grupą znajomych. Koło 4-5 wraca i prowadzi go jakąś dziewczyna bo sam nie był w stanie prosto iść.

Czy ludziom jak poczują alkohol to odbija czy ja jestem #!$%@??

Nie lubię za bardzo alkoholu, raz na jakiś czas się napiję się dla smaku lub z okazji Ale nie dużo. Jak mam dość mowie że dość i więcej nie pije. Znam ludzi którzy widać że mają dość ale dopóki widzą alkohol to piją ile się da aż do zgonu. Nie rozumiem tego.

#alkohol #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@wczoraj cały tydzień? Codziennie?
@olgierd420 myślisz się:) jestem portierem. Są ludzie którzy wolą się uczyć czy spać zamiast imprezowac i zamiast iść na zajęcia to leczą kaca.
@BajerOp nie. Jako portier.
  • Odpowiedz
@frems dobra zabawa to pojęcie względnie subiektywne, przyznam jednak, że z alko bawię się znacznie lepiej, niemniej jednak chciałbym bawić się bez alkoholu tak jak bawię się z alkoholem :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BajerOp dziwię się? Czym.mam się dziwić że ludzie mając po 20 kilka lat nie potrafią odmówić alkoholu? Rozumiem że można się napić ale kilka. Razy w tyg?
  • Odpowiedz
@frems: kiedyś widziałem scenkę rodzajową...

idzie jakiś uhahany życiem typek z piwem w ręku (drugie, nieotwarte w drugiej ręce)
przewraca się
oba piwa całe
  • Odpowiedz