Wpis z mikrobloga

Położyłem na chwile na stole, który na pierwszy rzut oka wydawał się idealnie poziomy. Odwróciłem wzrok na 5 sekund i jeb ... telefon na ziemi. Nie wiem z czego jest zrobiona tylna obudowa, ale telefon pod minimalnym pochyleniem potrafi zjechać ze wszystkiego. Gdyby ochronne etui przyszło kurierem dzień wcześniej... eh

#gsm #honor #honor8 #huawei #telefony
Pobierz
źródło: comment_sNvMJcg4PhmyyyO0JOXMjL8bn12AXezY.jpg
  • 10
@artem2x: na płasko na podłoge, nie pamietam co mam w robocie, chyba kafelki.

"Szkło chroniące ekran Honor 8 składa się z 15 warstw, dzięki którym jest mniej podatne na uszkodzenia i lepiej przepuszcza światło zapewniając żywsze barwy i lepszy kontrast"
@LukerAl: Troche shit jednak. Powiem Ci że mam Gorille 4 generacji i generalnie rysuje się, nie mówie że nie, ale telefon spadł zrzucony przez gówniaka na spotkaniu rodzinnym stołu na kafelki właśnie płasko na wyświetlacz. Obsrałem się, bo matka tego gówniaka to cebula, a wyświetlacz do tela ponad 1k w serwisie XD. Na szczęście pojawiła się tylko ryska na rogu, albo pękniecie grubości włosa, nie wiem, ale jak patrze na tego
@LukerAl Ziomus jak posiadasz krócej niż 3 miesiące to była promocja że wymiana ekranu za darmo. Ale to musisz sprawdzić. A co do telefonu to śliska #!$%@? z niego. Jak nie miałem etui to sobie naklejki przykleilem. Na Ali tanie ekrany do tego.