Wpis z mikrobloga

#hiszpanski #januszehiszpanskiego
Mirki, polecilibyście jakiś konkretny e-learning języka hiszpańskiego? Niekoniecznie darmowy, ale zależy mi, żeby lekcje były jakkolwiek usystematyzowane, z wymową do odsłuchania, a jakby jeszcze dodatkowo było w nim narzędzie jak w duolingo, które sprawdza, czy wymowa jest w porządku, to już w ogóle miód malina :)
  • 7
  • Odpowiedz
@Larin: czyli duolingo już zaliczyłeś całe? Może trochę nie spełniające twoich oczekiwań, ale ja sobie bardzo chwalę fiszki audio z hiszpańskiego, non stop w aucie słucham
  • Odpowiedz
@archates: Jeszcze nie, dopiero walczę - ale zdarzają mi się problemy gramatyczne po angielsku, a tam jest kurs EN -> ES; chciałbym bardzo znaleźć PL - ES :)

@michal-suski: Dzięki za linka. Tylko tutaj sami reklamują się jako: "Kursant zamiast dostępu do platformy e-learningowej, na której musi radzić sobie sam, otrzymuje zajęcia z lektorem!" - mi chodzi właśnie o taki e-learning, z którym sobie będę mógł radzić sam - ale
  • Odpowiedz
@Larin: no w duolingo niestety pl-es dopiero powstaje, mi się udało zrobić en-es już do końca, fajnie bo można dwa języki na raz powtarzać. Jak znajdziesz coś ciekawego, to wołaj. Też z chęcią skorzystam
  • Odpowiedz