Wpis z mikrobloga

@Iudex: google maps to takie sprytne urządzonko, że aby faktycznie przejechać w takim czasie przez Zgorzelec, A4 musisz #!$%@?ć 140. Jedź przez Kudowę, trochę w Kłodzku postoisz, ale to co ten pierwszy wariant jest oferowany to ten odcinek od Zgorzelca a dokładniej DW355 jest tragiczny, jeśli chodzi o ego stan.
  • Odpowiedz
@Iudex: 2h droga do Kłodzka, 30-40 minut Kudowa, później z 1h do Hradec Kralove (słaba droga tam), a później ponad 1h do Pragi. Czas podany przez google imo nie do osiągnięcia przy normalnej jeździe.
  • Odpowiedz
@Iudex jechałem wiosną do Pragi przez Kudowę - dramat. Wracałem przez Zgorzelec i o niebo lepiej.. o ile się poniemiecki autobahn nie zakorkuje ( )
  • Odpowiedz
2h droga do Kłodzka


@prnppp: No nie no, to jest przesada, do Kłodzka się jedzie w normalnych warunkach 1:40.
@let_it_be: No też pytanie czy np. nie jechałeś do w piątek po pracy a nie wracałeś w niedzielę rano ;)
  • Odpowiedz
@Iudex: ja potrafię tam wykręcić czas poniżej godziny, ale normalnie jedziesz z 2h w kolumnie pojazdów poruszającej się 70km/h max. W dni robocze pełno ciężarówek, przełomy weekendu to pełno nieogarów.
Tak, pochodzę z Kłodzka, więc dosyć często tam jeżdżę :P
  • Odpowiedz
@prnppp: No ja również często jeżdżę w tamtym kierunku i takie czasy na 2h jazdy, to w piątek po pracy bywają, a całe szczęście nie jadę o tej porze :)
  • Odpowiedz
@Iudex: ja jechałem w listopadzie do Pragi przez Zgorzelec i bardzo dobrze się jechało (A4 prawie pusta, całą drogę 150-160km/h). Z przerwą na kupno winiety zajechałem właśnie w około 4h.

  • Odpowiedz