Wpis z mikrobloga

@johnmorra: internet przez ethernet? Wszysto inne śmiga i nie tnie, a z kodi mam problemy. Instaluję napisy.pl też nie wynajduje mi nic. Filmy działają ładnie, ale wywala nawet jak nie oglądam tylko próbuję coś dodać. Są jakieś gotowe paczki wtyczek do pobrania ze będę miał pełną konfigurację bez tego całego wpisywania ;>?
Hmm "mr know" repozytorium polecam sa tam filmy seriale i polska tv. A napisy to opensubtitles ale zeby pobierac musisz tam darmowe konto zalozyc tak jak i na napisy 24 bo napisy.pl sa o dupe rozbic
@Kelemele nie loguj się. Ja wyszukalem wtyczkę do napisów podobną z nazwy do opensub i śmiga. Dokładnej nazwy nie pamiętam a w pracy nie mam jak sprawdzić
@Jelon7: już się zarejestrowałem. Jak wrócę do domu to się zaloguję. Pozostaje jeszcze sprawa wyłączania się kodi. Ściągnąłem wersję isengard zobaczymy jak zainstaluję czy pomoże czy nie.
@Jelon7: @johnmorra: A jeszcze zapytam przy okazji, macie klawiaturki? Chodzi mi o to jak "zwijać i rozwijać" aplikacje na tvboxie bo za groma nie mogę tego odkryć na klawiaturze, a to bardzo przydatna funkcja i trzeba za każdym razem wychodzić do głównego menu :(
@Kelemele: hmm no powiedzmy masz glowne menu wtedy masz video klikasz i masz dodatki video przeskakujesz strzalkami na ten ktory chcesz uruchomic srodkowym trzymasz dluzej i masz menu kontekstowe a jak wybierzesz to pozniej zeby wrocic to normalnie wstecz tym przyciskiem strzalka ew. W dolnym prawym rogu masz dwa przyciski strzalka w lewo lub znaczek home do glownego menu