Wpis z mikrobloga

Wiele osób wychodzi z założenia, że mój nick jest wariacją na temat pączków, słodyczy lub kwiatów. Niestety, nic bardziej mylnego! Słowo to przyszło mi na myśl podczas wspominania mojego ulubionego lasu. No co może być w lesie. Drzewa. Jednak mój mózg szybko się znudził i dodał szalony element. Była nim piłeczka odbijająca się od pni. Szybko, bez wytchnienia, bez możliwości zatrzymania się, odpoczynku. Żadnej możliwości na ustatkowanie i znalezienie spokoju. Tylko odbijanie się i drzazgi w gumowym ciałku. I wtedy słowo "ponczka" na określenie tej piłeczki przyszło mi do głowy.
#gownowpis #humorwpisowy
  • 17
@Ponczka: Tak jakoś. Może mamy podobne charaktery. Stulejki Ci plusują, ale tak na serio to wiesz gdzie to wszyscy mają. Swoją drogą to dość ciekawe zjawisko. Na wykopie wszystkie Mirki i Mirkówny gardzą wpisami ludzi z Facebooka o tym co ci będą robili wieczorem, albo jakiego koloru gówno zrobili. Dodatkowo leją się z ludzi wrzucających na Instagram zdjęcia swoich posiłków. A tu jest #!$%@? kwintesencja tego wszystkiego. xD Ktoś wrzuci zdjęcie