Wpis z mikrobloga

Jako że nie damo mi szansy się obronić odpiszę tutaj.

@gosiage:

ma za cel obrażanie lub trollowanie w marny sposob. Wysnuwa teorie nie zadając sobie nawet trudu sprawdzenia ich.

1. przejrzałem wpis na fb, z tamtąd czerpałem informacje, mogłem dopisać więcej, ale oszczędziłem słów uwierz mi.

#!$%@?.jpg w gowniaka umysłowego :P

2. moje przekleństwa odnosiły się do sytuacji i nie były argumentami ad personam. Świat nie jest sprawiedliwy stąd moja reakcja ale nazywanie mnie gówniakiem umysłowem za parę słów prawdy... Może zwyczajnie nie dorosłaś i trzymasz wszystko w bajkowym świecie "będzie dobrze" - okale nie wyciągaj przy tym kasy i nie kłam o "leczeniu". Rodzice tego dziecka wiedzieli na co się piszą wiec niech pokrywają koszta utrzymania przy życiu sami.

@Mirabelia:

i niewiedzę nt. choroby.

nawet nie zainteresowałaś się by przeczytać historię choroby tego dziecka. Jeśli zarzucasz mi niewiedzę proszę wypunktuj ją.

#glodnagosiage #biegnijdlajasia #pomocdlajasia #wykopefekt #gosiagecontent #afera

ps. jak ktoś może niech zawoła gosiage, dzięki z góry
  • 9
@Mirabelia: Nie wypunktujesz ponieważ nie ma czego, zarzuciłaś - udowodnij innaczej nie jest to nawet rozmowa

jako osoba prymitywna i podła

prędzej bezpośrednia i pisząca bez ogródek

nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

też mi to nie w smak, więc powiedział bym "rozejdźmy się w swoje strony", ale jako że mnie obraziłaś to eh, sama sobie świadectwo wystawiłaś. przypomnę co w tym świadectwie napisałaś:

osoba prymitywna i podła
@Tank1991: Nie ma po co wchodzić w dyskusje z różowymi one widzą bobaska i nie ważne że skazują go na cierpienie. Ważne że słodki bobasek wygląda jak szczeniaczek i są rozczulone bo maje żyjątko.

Jak już przedtem mówiłem jeśli wiadomo o uszkodzeniach płodu to skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością jest urodzenie tego dziecka i takie osoby powinny być wsadzane do więzienia. Takie jednostki trzeba po prostu izolować. Jak bezdusznym trzeba być, aby
Za to rzucanie #!$%@? i przykrościami w czyjeś personalne cierpienie już jest podłością

@Mirabelia:
gdybyś przeczytała dlaczego cię tu zawołałem znalazła byś linijkę w której tłumaczę że te #!$%@? były hiperbolą w stosunku do posta prosiage i skierowane w niesprawiedliwość tego świata, a nie ad personam
EOT.
@KochanekAdmina:
Masz całkowitą rację co do bezsensowności dyskusji, ale gdy poczytałem historię dziecka i to że zbierają na "leczenie" coś we mnie pękło.

Po wczytaniu się tam jeszcze lepsza historia jest - to dziecko po urodzeniu nic nie czuło i nie reagowało na bodźce, dopiero po operacyjnej stymulacji mózgu (!) dopiero zaczęło reagować - to trochę jak ożywianie zmarłych (dziecko bez tej stymulacji miało nie przeżyć roku). Nie wiem co na